• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dzień Wolnej Sztuki - zwiedzanie wystawy bez pośpiechu

Badania dowodzą, że podczas wizyty w muzeum zwiedzający spędzają średnio 8 sekund przed jednym dziełem sztuki. My wierzymy, że to za mało.
11 czerwca ze szczególną determinacją zachęcać będziemy by się na moment zatrzymać. Pośpiech i często związany z nim niepokój nie idą w parze ze świadomym, pełnym refleksji zwiedzaniem muzeum. A takie właśnie wolne, czy też powolne obcowanie ze sztuką przynosi najlepsze rezultaty. MORZE MIASTO PORT najnowsza wystawa w Muzeum Miasta Gdyni - to okazja by przekonać się, że każdy eksponat ma swoją historię. Wystarczy się w nią wsłuchać. 11 czerwca 2022 od godziny 10:30 do 16:30 wskazywać będziemy zwiedzającym w Muzeum Miasta Gdyni kilka obiektów, którym szczególnie warto poświęcić chwilę uwagi.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o pobranie bezpłatnego biletu w Muzeum Miasta Gdyni lub online na stronie www.muzeumgdynia.pl w zakładce wydarzenia.

Bezpłatny bilet do pobrania: https://bilety.muzeumgdynia.pl/rezerwacja/termin.html...
Limit miejsc: 150 osób

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwszym teatrem powojennym w Trójmieście jest...?

 

Najczęściej czytane