stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dzień Rodzinny warsztaty z animacji dla dzieci

Czy znacie kogoś kto ma 95 lat? To imponujący wiek! Człowiek, który ma prawie sto lat z pewnością niejedno w swoim życiu widział. Za to Gdynię, która 10 lutego obchodzi swoje 95 urodziny, często określa się jako młode miasto. Jak myślicie: dlaczego tak jest? Podczas warsztatów w lutym zastanowimy się: jaka naprawdę jest dzisiejsza Gdynia! Muzeum Miasta Gdynia zaprasza na Dzień Rodzinny - cykl warsztatów dla dzieci w wieku 6 -12 lat z opiekunami!

Warsztaty są biletowane i odbywają się online. Koszt biletu wynosi 10 zł. Opiekunowie mają zagwarantowany bezpłatny udział w warsztatach. Po zakupieniu biletu prosimy o odbiór materiałów w Muzeum Miasta Gdyni od 16 lutego. Uczestnicy otrzymają drogą mailową link do platformy Zoom w dniu wydarzenia. Dzieci muszą przebywać pod nadzorem opiekuna w czasie trwania warsztatów.

Pokrótce warsztaty z animacji
Czy ludzie mają wpływ na to jakie jest miasto w którym mieszkają? Być może znajdziemy odpowiedź na to pytanie podczas porannych warsztatów z animacji. Wspólnie stworzymy krótkie historie o pewnych szczególnych bohaterach.
Prowadzenie: Olga Lewandowska
Bilety na warsztaty z animacji Pokrótce.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Czy gdyński Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych R@Port to pierwszy w historii taki festiwal w Polsce?