• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzień Przedszkolaka

Nie martwią się o pracę, zarobki ani o rachunki. Dni spędzają na zabawie, drzemkach i wszelakich przyjemnościach. Mowa o przedszkolakach, które 20 września mają swoje święto. Z tej okazji masę atrakcji przygotowała Galeria Zaspa, która w najbliższą sobotę zaprasza najmłodszych do udziału w bezpłatnych warsztatach.

mar 28

wtorek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdy czwartek (do 12.09.2024), godz. 18:00 - 20:00

Gdańsk,
bilety 150 zł
21 września - to będzie radosny dzień pełen niespodzianek. Dzień Przedszkolaka trzeba przecież spędzić w miłym towarzystwie i na wspaniałej rozrywce. Z tej okazji Galeria Zaspa zorganizowała najfajniejsze atrakcje - układanie budowli z ulubionych klocków  oraz warsztaty plastyczne. Nudy nie będzie!

Na specjalnym stoisku pojawi się masa kolorowych klocków, z których każdy będzie mógł budować wszystko co tylko zapragnie. Miłośników tej zabawy z pewnością nie zabraknie. Klocki to uwielbiane i jedne z najpopularniejszych zabawek na świecie. I nic w tym dziwnego! Te kolorowe plastikowe elementy dają nieograniczone możliwości. Wystarczy trochę wyobraźni, by zbudować niesamowite budowle. Co więcej, zabawa klockami to również doskonały sposób na ćwiczenie umysłu, poprawienie koordynacji ruchowej i rozwój kreatywności. To jednak tylko jeden z kilku punktów na mapie radości w Galerii Zaspa. W sobotę każdy będzie mógł wziąć udział w super zajęciach plastycznych. Ich tematem przewodnim będą MORSKIE STWORY. Do stworzenia pięknych barwnych rybek, koników morskich czy żółwi wystarczą szablony, kredki, kolorowy papier i animator, który podpowie i nauczy jak stworzyć je w trójwymiarowej wersji. Tego dnia odbędzie się również pokaz oraz instruktaż jak ze zwykłego balona zrobić zwierzaka, kwiatka, miecz lub serce. Oczywiście wszystkie twory każdy będzie mógł zabrać ze sobą do domu. To będzie świetna pamiątka i dekoracja do pokoju malucha.

Zapraszamy! Zajęcia odbędą się w sobotę 21 września w godzinach 11:00-17:00. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Opinie

Sprawdź się

Co to są Baby Pruskie?