• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Dzień Kobiet w restauracji i saunach M15 Sopot!

Dzień Kobiet Girls Only! W restauracji i saunach M15 w Sopocie! Wyjątkowe święto z okazji Dnia Kobiet - zapraszamy do celebrowania 8 marca z nami! Program i atrakcje wieczoru!

18.00 - 21.00 
Spotkanie z autorką książki "Trzymaj się! Wielowymiarowa podróż do siebie" kierowanej do kobiet, które w głębi serca wierzą, że zasługują na miłość, harmonię i pełnię, ale nie wiedzą jeszcze, jak je osiągnąć - Iza Milczarek - terapeutka holistyczna, refleksolożka, założycielka Kliniki OdNowa i Szkoły OdNowa.

Spotkanie z autorką albumu fotograficznego Morze pełne słońca Joanną S-Grzybowską - sopocką artystką fotografką, która od ponad 6 lat codziennie fotografuje wschody słońca, najczęściej w Sopocie. W albumie opisuje swoją drogę do szczęścia. Współzałożycielka społeczności Morze Aniołów i założycielka Fundacji z miłości do piękna. Jej pasją jest inspirowanie do pięknego życia, zachwytu i odkrywania uroków codzienności.
Smaczny i zdrowy poczęstunek i welcome drink! W tym dniu połącz doznania wszystkich zmysłów! Spotkanie odbędzie się w naszej restauracji z przepięknym widokiem na plażę i morze! 

21.00 - 1.00 
Sauna Girls Only!

Podczas wieczoru zapraszamy również na relaks w saunach z aromatycznymi seansami i rytuałami podczas nocy saunowej prowadzonej przez 2 wyjątkowe saunamistrzynie Magdę i Wiki! Sauna Girls Only! Poczęstunek i napoje w cenie biletu! Morsowanie dla chętnych i odważnych proponujemy mocne wrażenia i wejście do nocnego Bałtyku!

Dziewczyny przeprowadzą 4 seanse:
1. Kobieta moc
2. Coś dobrego dla ciała Twego
3. Odpocznij
4. Seans niespodzianka z okazji Dnia Kobiet!

Zabierz na spotkanie przyjaciółkę, siostrę, mamę lub podaruj zaproszenie wyjątkowej kobiecie! Zapraszamy !

Ceny biletów:

Spotkanie w restauracji w godzinach 18.00 - 21.00 - 80 zł
Spotkanie w restauracji + noc saunowa 18.00 - 1.00 - 190 zł
Noc saunowa 21.00 - 1.00 - 125 zł

Rezerwacja miejsc/szczegóły eventu/pytania:
733 387 771, marketing @m15.sopot.pl

Bilety i zakup:
Na miejscu w restauracji i saunach: gotówka/karta/Blik M15 w Sopocie ul. Mamuszki 15
Blik restauracja/sauny telefonicznie tel. 720 827 827 / 730 930 088
 

Opinie

Sprawdź się

Kto na początku był liderem legendarnego działającego w Gdańsku teatrzyku Bim-Bom, z którego wywodzą się m.in: Jacek Fedorowicz i Alina Afanasjew?