Impreza już się odbyła

Dynamika przestrzeni - wystawa

Stowarzyszenie Promocji Artystów Wybrzeża ERA ART zaprasza na wystawę grafiki cyfrowej i algrafii Barbary Kasperczyk "Dynamika przestrzeni" do lokalu artystycznego TYGIEL w Gdyni, ul. Abrahama 86, wejście od ul. Władysława IV w dniach: 11.10-13.11.2018.

3 sierpnia - 30 września 2020

Gdańsk,
Wstęp wolny

4 września - 6 października 2020, godz. 10:00 - 20:00

Wstęp wolny
Wernisaż dnia 10.10.2018 o godz. 19.00.

Barbara Kasperczyk swoją edukację plastyczną rozpoczęła w Niemczech, gdzie w Monachium ukończyła liceum plastyczne. Dwa lata studiowała na Uniwersytecie Cieszyńskim, a w 2005 roku ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach. Od III do V roku studiów jej głównymi przedmiotami były Nowe Media. W 2007 r. otrzymała stypendium i wzięła udział w projekcie "Visiting Lecturer" w Wyższej Szkole Sztuki i Designu w Walii. W latach 2012 -2015 odbyła studia doktoranckie na Wydziale Grafiki ASP w Krakowie i otrzymała stopień doktora w dziedzinie Sztuk Plastycznych. W latach 2010 - 2016 prowadziła zajęcia na ASP w Gdańsku na wydziale MINOS oraz na wydz. Grafiki.

Głównym zagadnieniem jej twórczości jest współczesne społeczeństwo które symbolizują kroczące tłumy ludzi nakładające się w jej grafikach na wielu warstwach tworząc wielowymiarową przestrzeń "obrazu". W poszukiwaniu nowej możliwości przedstawienia przestrzeni posługuje się zarówno klasycznym warsztatem graficznym, jak i najnowszymi możliwościami technologicznymi obrazu i druku cyfrowego na różnych materiałach.

Jest autorem wielu wystaw indywidualnych oraz brała udział w licznych projektach i wystawach zbiorowych w kraju i za granicą.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Największe zbiory muzealne w dziedzinie archeologii morskiej posiada: