stat
Impreza już się odbyła

Dwupak Impro: Czterej / Proforma

Halo. Haloooo. Jest tam kto? Mamy tu spór taki mały. Niektórzy twierdzą, że nikt nie czyta opisów wydarzeń. Albo że są tacy, którzy tylko szukają "kto zagra", jeśli nie jest to oczywiste. To tu zagra Pro Forma (ten Tadek, ta Emilia, ten Bartek) i Czterej (ten sam Bartek, Joozek, Kuba i Sławek).

wrz 11-13

piątek - niedziela

Gdańsk,
bilety 150 zł
ulgowy 120 zł
Kup bilet
wrz 12

sobota, godz. 19:00

bilety 65-85 zł
Kup bilet
Echo! Tak pomyśleliśmy, w komitecie tych, którzy twierdzą, że nikt tych opisów nie czyta (to pełna nazwa - "Komitet tych, którzy twierdzą, że nikt tych opisów nie czyta"), że może jeśli ktoś przeczyta całość do końca, to może nam to wydarzenie skomentować. Ach, przecież, pewno będziecie chcieli wiedzieć "co będzie grane". Też chcielibyśmy to wiedzieć. Na tym polega improwizacja, że można uwiązać to w jakąś formę, można zagrać całą historię, ale tak naprawdę i tak nie wiesz, ki diabeł wyjdzie. A może uda się tym razem wywołać demona Bany Bany? Nie wiadomo.

Trochę jeszcze uzupełnię ten opis tekstem, żeby nie było za łatwo dotrzeć do końca tym, którzy bardzo chcą skomentować, że przeczytali cały opis. Nie będę Wam ułatwiał, nie? Ej, ale bez oszustw. Może wrzucę coś na końcu, żeby trzeba było to w komentarzu umieścić - tak na dowód, że ktoś doczytał. A, nie, nie może być to na samym końcu, bo na końcówkę też łatwo spojrzeć. Tak tuż przed końcem umieszczę. Na przykład tu:

==============================

A nie, czekajcie - na końcu przecież daje się info gdzie i za ile.

To tak - wjazd 15 zł (lub 10 zł online, link wkrótce).
Nakarmi Was OMnom, Napoi 107, a przytuli ktoś, z kim przyjedziecie.
No, to tyle.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Jakie wydarzenie artystyczne zainaugurowało działanie Ergo Areny na granicy Gdańska i Sopotu?