• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dwaj Panowie - występ

Dwaj Panowie - duet improwizowany w Gdańsku!

maj 22

niedziela, godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
maj 26

czwartek, godz. 19:00

bilety 25 zł
przedsprzedaż 20 zł
Kup bilet
15.10
107
20:07
bilety 20 zł do kupienia na miejscu od godziny 18:00 w dzień występu

Dwaj Panowie - duet improwizowany

Zapraszamy na wieczór komedii improwizowanej w wykonaniu dwóch wrocławskich improwizatorów związanych z Teatrem Improwizacji Improkracja oraz Akademią Improwizacji. Wieczór będzie nacechowany gęstymi relacjami postaci, dawką dobrej komedii i zaskakującymi sytuacjami.

Aktorzy zagrają spektakl bez przygotowanego scenariusza, gotowych postaci i żadnych wcześniejszych założeń - czysta improwizacja!

----------------

Dwaj Panowie to:
Mateusz Płocha - aktor/lalkarz/improwizator, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, od kilku lat aktywny członek Teatru Improwizacji Improkracja. W 2014 i 2016 roku szkolił się z improwizacji w Chicago min. w iO Chicago, Annoyance Theater, Second City oraz u Jimmiego Carrane'a . Prowadzi warsztaty z improwizacji. Współzałożyciel grupy impro 3-Way, z którą improwizuje w języku angielskim. Współpracuje z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze oraz Teatrem Lalki i Aktora w Opolu.

Artur Jóskowiak - aktor improwizator, nauczyciel, trener improwizacji oraz biznesu, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Współzałożyciel Teatru Improwizacji Improkracja, improwizator w grupie PAPTAK oraz Slavic Party 24/7. Improwizacji uczył się od trenerów m.in. z USA, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Izraela, Argentyny, Słowenii. Ze sceną związany od 2006 roku. Prywatnie fan gier video.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Od lat Gdynia jest gospodarzem jednego z największych festiwali muzycznych w kraju Open’er Festival. Gdzie odbyła się pierwsza edycja imprezy?