stat
Impreza już się odbyła

Dwaj Panowie - występ

Dwaj Panowie - duet improwizowany w Gdańsku!

Lochy i Smoki

lut 4

wtorek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 15 zł
przedsprzedaż 10 zł

Ballada dla jutra

lut 15

sobota, godz. 18:00, 19:30

Gdynia, ul. 3 maja 2
bilety 20 zł
15.10
107
20:07
bilety 20 zł do kupienia na miejscu od godziny 18:00 w dzień występu

Dwaj Panowie - duet improwizowany

Zapraszamy na wieczór komedii improwizowanej w wykonaniu dwóch wrocławskich improwizatorów związanych z Teatrem Improwizacji Improkracja oraz Akademią Improwizacji. Wieczór będzie nacechowany gęstymi relacjami postaci, dawką dobrej komedii i zaskakującymi sytuacjami.

Aktorzy zagrają spektakl bez przygotowanego scenariusza, gotowych postaci i żadnych wcześniejszych założeń - czysta improwizacja!

----------------

Dwaj Panowie to:
Mateusz Płocha - aktor/lalkarz/improwizator, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, od kilku lat aktywny członek Teatru Improwizacji Improkracja. W 2014 i 2016 roku szkolił się z improwizacji w Chicago min. w iO Chicago, Annoyance Theater, Second City oraz u Jimmiego Carrane'a . Prowadzi warsztaty z improwizacji. Współzałożyciel grupy impro 3-Way, z którą improwizuje w języku angielskim. Współpracuje z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze oraz Teatrem Lalki i Aktora w Opolu.

Artur Jóskowiak - aktor improwizator, nauczyciel, trener improwizacji oraz biznesu, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Współzałożyciel Teatru Improwizacji Improkracja, improwizator w grupie PAPTAK oraz Slavic Party 24/7. Improwizacji uczył się od trenerów m.in. z USA, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Izraela, Argentyny, Słowenii. Ze sceną związany od 2006 roku. Prywatnie fan gier video.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

W którym roku ukończono budowę gmachu Opery Bałtyckiej?