stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dominiak / Wiśniewski. Recital Piosenki & Kantata Jazzowa

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Recital artystów pokazuje dwie musicalowe twarze, zarówno tę serio, jak i buffo. Repertuar sięga od songów z musicalu Carousel, przez Jesus Christ Superstar aż po nowoczesne Kinky Boots, Last Five Years i wreszcie Hamilton.

sie 12

czwartek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 20 zł
lip'22 31

niedziela, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 100 zł
Kup bilet
Drugą część stanowić będzie wybór pieśni Ignacego Wiśniewskiego napisanych do tekstów krakowskiego poety Michała Rusinka, są one częścią Kantaty Jazzowej nagranej na wspólnej płycie artystów wydanej przez Fundację WOOD and MOOD (WM-0011).

jazz - koncerty w Trójmieście


Kamil Dominiak - śpiew
Ignacy Wisniewski - fortepian

Kamil Dominiak - aktor, wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie, Białymstoku oraz PWSFTviT w Łodzi. Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (2011) oraz kurs Drama Summer School: Acting in Musical Theatre w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Jest pierwszym w Polsce certyfikowanym nauczycielem treningu wg Modelu Estill (Estill Voice Training). Współpracował jako aktor z teatrami muzycznymi w całym kraju, występując w musicalach"Shrek" w reż. Macieja Korwina, "The Rocky Horror Show" w reż. Tomasza Dutkiewicza, "Jerry Springer - The Opera" w reż. Jana Klaty, "La Cage aux Folles" w reż. Grzegorza Chrapkiewicza, .Sweeney Todd. Demoniczny golibroda w reż. Andrzeja Bubienia. Aktualnie można go oglądać w musicalu Les Miserables w Teatrze Muzycznym w Łodzi, gdzie wciela się w role Enjorlas oraz Króla Heroda w musicalu Jesus Christ Super Star.

Ignacy Jan Wiśniewski - pianista, kompozytor, lider Ignacy Wiśniewski Trio, którego płyta Jazz Shirim zdobyła miano Debiutu Roku 2016 i znalazła się na 10 miejscu Jazzowych polskich Płyt Roku 2016. Współzałożyciel Almost Jazz Group, z którym wydał 3 autorskie albumy Accordina (2012), Na Kaszebach (2014) i Fade Out (2017). Kompozytor i kierownik muzyczny spektakli musicalowych w teatrach w Warszawie, Wrocławiu, Koszalinie, Poznaniu, Toruniu, Gdyni i Gdańsku. Wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku na specjalności Musical oraz Jazz i Muzyka Estradowa. Współzałożyciel fundacji wydawniczej WOOD and MOOD, Zdobywca stypendium Młoda Polska dzięki któremu w 2018 roku zrealizował najnowszą płytę Kantata Jazzowa z tekstami Michała Rusinka, Ignacy Wiśniewski Trio + Kamil Dominiak. www.ignacywisniewski.com

BILETY:
>>> przedsprzedaż 20 zł
>>> w dniu koncertu 30 zł

online: https://goout.net/pl/koncerty/dominiak-and-wisniewski/famne/+bmfan/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku ukończono budowę gmachu Opery Bałtyckiej?