Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Dom z moich snów

teatr uliczny
czas trwania:
45 min.
w ramach wydarzenia:
Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA 2019
Teatr Pantomimy MIMO / Polska, Warszawa
Dom z moich snów

Po raz pierwszy w swojej historii Teatr MIMO łączy pantomimę z teatrem maski. Aktorzy bazując na teatrze pantomimy i gestów, używają masek jako łącznika ze światem poezji i obrazu. Uchylając drzwi wyobraźni, przenoszą widzów do świata nieskończonych możliwości.

"Dom z moich snów" to nieoczywista opowieść o sprawach pozornie codziennych. Będzie to podróż poprzez wspomnienia, powolne odkrywanie samych siebie oraz rozumienie wszystkiego, co początkowo wydawać się mogło dziwaczne.

Obserwujemy parę, niegdyś pełną pięknych wzajemnych uczuć, dziś coraz bardziej względem siebie obojętną. Wydarza się jednak coś, co zmienia ten stan. Tak zaczyna się nowy etap w ich relacji.

Ten spektakl to mozaika życia, ułożona w prosty i zabawny sposób, przedstawiająca galerię różnorodnych, często zabawnych postaci. Aktorzy pozwalają sobie na improwizację i wchodzą w bezpośrednią interakcję z publicznością, zapraszając ją do wykreowanego przez siebie świata.

Teatr Mimo, znany z wypracowanego przez siebie unikatowego języka pantomimy oraz spektakli przepełnionych emocjami i absurdem, jak zwykle udowodni, że sztuka pantomimy możne w pełni zaistnieć poza tradycyjną sceną teatralną.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Pod patronatem

Nadchodzące premiery