Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę - spektakl gościnny (1 opinia)

komedia
Bilety
Kup bilet 85
kasy:
609-462-105
Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę
3.0 1 ocena 1 10
 • Bilety
  Cena normalna: 85-125 zł
  Kup bilet
  wrz 11
  Sobota, 11 września
  godz. 17:00
  Lokalizacja
  Sala Koncertowa Portu Gdynia
  Gdynia, Rotterdamska 9
 • Bilety
  Cena normalna: 85-125 zł
  Kup bilet
  wrz 11
  Sobota, 11 września
  godz. 20:00
  Lokalizacja
  Sala Koncertowa Portu Gdynia
  Gdynia, Rotterdamska 9

Informacja o biletach

Ceny: od 85 zł
"Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę"
scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert
reżyseria: Piotr Nowak

"Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę" to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko!

Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza! A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna. Nasi bohaterowie mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami i wyciągają z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich. Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na widzów!

"Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę" bawi słowem, sytuacją i szczerością. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym nad czym zadumać się czasem trzeba. A wszystko to wybornie podane na scenie w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen. "Dobry wieczór kawalerski czyli na drugą nóżkę" zaskakuje, relaksuje i co najważniejsze: skutecznie poprawia humor.

Spektakl grany jest w dwóch, zmieniających się obsadach (w jednej obsadzie jest pięciu aktorów).

Obsada:
(dwie obsady aktorskie): Michał Żurawski, Michał Piela, Tomasz Borkowski, Piotr Nowak, Andrzej Andrzejewski, Waldemar Błaszczyk, Michał Sitarski, Piotr Miazga, Marcin Rogacewicz, Piotr Ligenza

Opinie (1)

 • bardzo odradzam

  Temat dobry, pomysł dobry - jednak spektakl wyszedł prymitywny i wulgarny. Oglądamy "upitych" facetów, kórzy bełkoczą przez siebie. Dowcip "żołnierski", właściwie żadnej treści tylko przerzucanie się tekstami. Im dłużej sztuka trwała - tym prymitywniej, bardziej bełkotliwie. Gdyby chcieć podsumować , o czym to było- to o pijanych facetach , którzy się do siebie drą. A w drugim akcie już nie można ich nawet zrozumieć, tak dobrze imitują bycie pijanym.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery