• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dobre Wiadomości

Zespół założony w 2012 roku przez duet wokalny Martę i Leszka Kruk. Dobre wiadomości można określić jako energetyczną, nowoczesną, nawiązującą do lat 80', muzykę fussion. Pierwszym singlem zapowiadającym EP grupy jest piosenka "Rozsypane Kadry".

Relacja z imprezy

paź 28

piątek, godz. 20.00

bilety 40 zł
Kup bilet
sty 22

niedziela, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 159 - 199 zł
Debiutancki album, będzie się składać głównie z kompozycji Mariusza Wali, dla którego inspiracją byli tacy wykonawcy jak George Benson, Michael McDonald czy Randy Crawford. Są to więc klimatyczne ballady z charakterystycznymi unisonami duetu wokalnego, bogatą synkopacją i ciekawą harmonią. W zależności od atmosfery i aury koncertu, muzycy stopniują tempo oraz dynamikę, zagęszczając faktury utworów. Dzięki improwizacjom mogą stać się one bliższe klimatowi jazzowemu lub też zabrzmieć popowo czy "klubowo". Dobre wiadomości oferują nową, muzyczną jakość. W wersji na żywo są energetyzującym doświadczeniem. Łącząc wspólną pasję, energię i inspiracje, pojawiają się niczym najświeższy dźwiękowy strumień mocnego grania, ciepłego wokalu i wyrazistych barw. Wszystko to jest efektem współpracy i przyjaźni muzyków, ceniących sobie podobną estetykę a w kreowaniu własnego stylu, pojmowaniu i odczuwaniu muzyki - zmierzających w tym samym kierunku. Zespół zadebiutował na festiwalu Jana Kiepury w Krynicy - Zdrój.

jazz - koncerty w Trójmieście


Skład:

Marta Kruk - wokal
Leszek Kruk - wokal
Mariusz Wala - piano
Marcin Nowakowski - saksofony
Robert Adamski Waldorff - bas
Grzegorz Sycz - perkusja
Marcin Polak - gitary


www.youtube.com/watch?v=KNl6pJyRCi8
www.youtube.com/watch?v=y-INNWKxQnw
www.youtube.com/watch?v=UWrMqS-kuZE
www.facebook.com/pages/Dobre-wiadomo%C5%9Bci/509861569074788


BILETY: 15 zł (przedsprzedaż) / 20 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż także w trakcie imprez - przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. - godz. 11:00-21:00, nd. - 11:00-20:00), sieć Eventim - w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów - eventim.pl - u dołu strony; cena w sieci - 18 zł)

Cena "w dniu koncertu" obowiązuje przez cały dzień - niezależnie od godziny.

Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą - w klubie.

Opinie

Sprawdź się

Czy obecnie działające Muzeum Miasta Gdyni jest pierwszym w historii tego miasta?