• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Dłuży się miasto spotkanie z Patrykiem Zimnym poetą

W ramach cyklu Bloki Literackie zapraszamy na spotkanie z Patrykiem Zimnym, autorem pięciu książek poetyckich, który opowie ostatnim tomie Dłuży się miasto.

Dłuży się miasto to jazda używanym rowerem, kupionym od cwaniaka z dzielnicy Siedlce, gdzie do godziny użytkowania wszystko działało. Później chce się wyć, naprawiać, przyśpieszać, nigdy nie hamować. Książka dzielnicowa, z miejscami postojowymi
Między innymi na Zaspie.
Rozmowę poprowadzi Kamil Galus poeta, redaktor, animator.

Patryk Zimny  poeta, redaktor, laureat kilkunastu konkursów, stypendysta: Miasta Gdańska, Marszałka Województwa Pomorskiego, Fundacji im. Stanisławy Fleszarowej-Muskat; Inicjator i prowadzący lęborskie spotkania poetyckie Wiatr w słowa. Autor pięciu tomów wierszy: Uchoko (2010), Przejście (2012), Mantry (2015), Zasiewanie chmur (2017), Dłuży się miasto (2021). Mieszka na Zaspie.

Kamil Galus poeta, redaktor, animator. Urodził się w Grudziądzu. Do tej pory wydał dwie książki poetyckie Trzęsawiska (2017) i Zaduch (2019). W trzecim kwartale 2021 roku ukaże się jego trzecia książka poetycka pt. Iskanie felgi. W Polsce nagradzany i publikowany. W 2019 roku za działalność literacką otrzymał stypendium Fundacji im. Stanisławy Fleszarowej-Muskat. Mieszka w Gdańsku.
Wstęp wolny

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Najstarszy teatr w Trójmieście to...?