• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dla dzieci: Morskie opowieści Clowna Pinezki

Clown znajduje list w butelce z mapą skarbu piratów i tak zaczyna się wielka morska przygoda, w której widownia razem z Clownem popłynie na dziwne wyspy zamieszkałe przez fantastyczne postacie. Widzowie spotkają się z Fioletowym Kotem, Panem Osłem, Hinduskim Hipnotyzerem .... Finał opowieści obowiązkowo odbędzie się na wyspie piratów.

kwi 15

sobota, godz. 19:00

bilety 45 zł
ulgowy 35 zł
Kup bilet
Spektakl łączy w sobie elementy magii, teatru i cyrku. Jest to wybuchowa mieszanka clownady, pantomimy, tańca, akrobacji, masek, marionetek, szczudeł, żonglerki i improwizacji z publicznością, czyli świetna zabawa dla widza w każdym wieku.

Teatr Pinezka występował na festiwalach teatralnych w Avignone, Paryżu, Lionie, Edynburgu, Londynie, Ankarze, Kijowie, Lwowie, Wilnie, Moskwie, Kaliningradzie, Krasnoarmiejsku, Salonikach, Bańskiej Bystrzycy, Berlinie, Stuttgardzie, Budapeszcie, Wiedniu, Zurychu, Sztokholmie, Oslo, Luxemburgu, Madrycie, Amsterdamie, Guadalajarze (Meksyk), Quito (Ekwador) oraz na wielu festiwalach w Polsce. Reprezentował polską kulturę na Wystawie Światowej EXPO'92 w Sewilli, EXPO'2000 w Hanowerze oraz na Targach Kultury i Sztuki w Umei w Szwecji.

Czas trwania imprezy ok. 45 minut

Sprzedaż biletów:
Pick&Roll
Biuro Obsługi Klienta na terenie Aqua Parku w Sopocie
Tel. 58 555 85 23

Program artystyczny:
Lucyna Labudda
Tel. 504 038 470
l.labudda@gmail.com
www.atrybut.com.pl

Opinie

Sprawdź się

Jaki tytuł nosi wystawa ERGO Hestii w Muzeum Narodowym w Warszawie?