stat
Impreza już się odbyła

Dla Ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant, a dla mnie tata - wernisaż

W niedzielę, 17 marca, o godz. 17.00 w Gdynia InfoBox zostanie uroczyście otwarta wystawa "Dla Ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant, a dla mnie tata". Wystawę otworzy wiceprezydent Katarzyna Gruszecka-Spychała wraz z prezesem Zarządu Fundacji Dorastaj z Nami Magdaleną Pawlak, która jest głównym organizatorem wystawy.

1 - 15 października 2021, godz. 18:00

Wstęp wolny
Wystawa "Dla Ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant, a dla mnie tata" jest poświęcona pamięci żołnierzy i funkcjonariuszy poległych i zmarłych, a także ciężko rannych i poszkodowanych podczas wykonywania obowiązków służbowych w kraju i pełnienia służby w misjach poza granicami naszego państwa.

- Idea i przekaz towarzyszący tej wystawie jest nam bardzo bliski. Z pewnością pokazanie sylwetek osób, które oddały życie i zdrowie w służbie, zmusza nas wszystkich do refleksji nad tym, ile są gotowi poświęcić Ci, którzy chronią i dbają o nas, nasze rodziny i nasz kraj. Wspaniale, że Fundacja Dorastaj z Nami pamięta o osieroconych dzieciach, a Gdynia włącza się w akcję propagowania jej działalności. Zapraszam wszystkich do obejrzenia wystawy, która z pewnością nikogo nie pozostawia obojętnym - mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni.

Fundacja Dorastaj z Nami od ponad 9 lat udziela pomocy i wsparcia dzieciom i rodzinom poległych i zmarłych oraz ciężko poszkodowanych żołnierzy, policjantów, strażaków i ratowników górskich.

Wstęp na wystawę jest wolny, będzie ją można oglądać od najbliższego poniedziałku (18.03) przez siedem dni w tygodniu na pierwszym piętrze InfoBoxu (ul. Świętojańska 30) w godzinach otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00, w sobotę od 11:00-18:00, w niedzielę od 11:00-16:00 do 4 kwietnia br.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co to są rzygacze?