stat
Impreza już się odbyła

Disney On Ice (30 opinii)

Disney On Ice przedstawia: magiczna zabawa! Wielkie święto na lodzie już wkrótce w Polsce! 6 przedstawień w Ergo Arenie!

W nowym widowisku Disney On Ice przedstawia: Magiczna zabawa! pokazujemy, jak łatwo zamienić zwykły dzień w niezwykłą przygodę. Motywem przewodnim spektaklu są święta z całego świata z udziałem ponad 50 postaci rodem z klasycznych i współczesnych filmów Disneya. Poprzednie widowiska Disney On Ice, jak Disney On Ice: Księżniczki i Herosi i Disney On Ice: Disneyland® Wielka Przygoda odniosły w Polsce ogromny sukces i pozwoliły całym rodzinom wspaniale się bawić. Disney On Ice przedstawia: Magiczna zabawa! będzie można zobaczyć w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot (piątek 08.02 - niedziela 10.02.2013).

Przedstawienie pozwala widzom poznać fantastyczne okazje do zabawy z całego świata razem z ich ukochanymi postaciami Disneya: Królewski Bal Walentynkowy z księżniczkami Disneya, Wesołe Nie-Urodziny z Alicją i Szalonym Kapelusznikiem, strasznie zabawne Halloween z czarnymi charakterami z filmów Disneya i hawajskie Luau z Lilo i Stichem. Oprócz tego czekają tam zabawne niespodzianki, mistrzowska jazda na łyżwach i barwne kostiumy. "Dzięki nowoczesnej muzyce, choreografii i wykorzystaniu wideo, widowisko nabiera współczesnego wymiaru i ogromnej energii." - mówi scenarzysta Jerry Bilik.

Opierając się na własnych doświadczeniach, twórcy przedstawienia nadali mu ciepło i znaną widzom atmosferę. "Publiczność staje się częścią akcji na lodzie - chodzi po halloweenowego cukierka z Mikim i spędza Walentynki z księżniczkami Disneya" - mówi reżyserka Patty Vincent.

Miki i jego przyjaciele odwiedzają kolejne kraje i uczestniczą w tamtejszych świętach, a scenograf Robert Little dekoruje lodowisko odpowiednimi rekwizytami. "Do sceny Halloween wymyśliłem upiorną dekorację z ogromnymi pajęczynami i szczerzącymi się dyniami. Niezależnie od pory roku, wszyscy poczują się jak w Halloween" - mówi Little. Projekcje wideo autorstwa Ilji Nowodworskiego wyświetlane na wielkim ekranie podkreślają atmosferę każdego święta.

Publika może zakosztować klimatu Nowego Orleanu, w którym rozgrywa się historia Tiany podczas części poświęconej Mardi Gras, tamtejszej wielkiej ulicznej paradzie na koniec karnawału. Gdy tancerze pstrykają palcami w rytm jazzu, na filmie widać usłaną konfetti Bourbon Street, główną ulicę Nowego Orleanu. Gdy Minnie zakochuje się na walentynkowym balu, po ekranie fruwają romantyczne obłoczki. W tej części, siedem par księżniczek i książąt Disneya tańczy do współczesnych wersji klasycznych piosenek z filmów z ich udziałem, a na koniec wszystkie pojawiają się na tafli w rytm piosenki "Skąd wiedzieć mam" z filmu "Zaczarowana".

Na Wesołych Nie-Urodzinach postaci wykonują szaleńczy taniec na łyżwach wokół cylindra Szalonego Kapelusznika. Z kolei w numerze z "Ucznia czarnoksiężnika" oświetleniowiec Alex Reardon wykorzystuje oświetlenie UV i wideo do stworzenia aż trzydziestu tańczących na lodzie zaczarowanych mioteł.

Stroje autorstwa kostiumografki Vanessy Leuck kolorem podkreślają charakter każdego wydarzenia. Leuck zaprojektowała całą gamę kostiumów: od jedwabnych kimon w pastelowe, kwieciste wzory na japońskim święcie Kwitnącej Wiśni przez jaskrawe pióropusze na brazylijskim karnawale po śnieżynki przy Bożym Narodzeniu. Choreografia Cindy Stuart dodaje energii i stylu każdemu numerowi tanecznemu. Od wirujących z ogniem tancerzy na hawajskim luau po upiorny taniec zombie w Strasznym Halloween, " -Choreografia nawiązuje do wydarzeń, które nie zawsze pojawiały się w historiach Disneya" - opowiada Stuart. "-Dlatego każdy układ jest nowy". Ze swoim współczesnym sznytem i mieszanką tańca i muzyki, Disney On Ice przedstawia: Magiczna zabawa! to całoroczna okazja do zabawy dla całej rodziny.


Zobacz naszą relację z poprzedniego widowiska w Ergo Arenie
Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    120, 95, 75, 50 zł
CENY BILETÓW
ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot: 120 zł (kategoria Platynowa), 95 zł (Złota), 75 zł (Srebrna), 50 zł (Brązowa)
Bilety do kupienia w kasie nr 3 ERGO ARENY od pon. do pt. 10.00-16.00 oraz na www.alterartshow.pl oraz w punktach sprzedaży Ticketpro.

OFERTY SPECJALNE
Pakiety rodzinne: Złoty i Srebrny – kup cztery bilety, zapłać jak za trzy. Czwarty bilet gratis!*
*Dotyczy biletów w kategoriach cenowych ZŁOTA i SREBRNA. Promocja pakietów rodzinnych nie dotyczy przedstawień: Warszawa – 18.30 – 5 lutego – premiera, Gdańsk/Sopot - 18.30 – 8 lutego – premiera. Liczba pakietów rodzinnych ograniczona.

Bilety na premierowe przedstawienie w Gdańsku/Sopocie w specjalnej promocyjnej cenie – 45 zł za bilet!*

*Dotyczy przedstawienia w piątek 8.02 - godz. 18:30 - premiera w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. Wszystkie bilety (z wyłączeniem kategorii Platynowej) w takiej samej promocyjnej cenie 45 zł

Opinie (30) 4 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jak pierwotnie nazywało się Muzeum Historyczne Miasta Gdańska?