stat
Impreza już się odbyła

Disney On Ice (30 opinii)

Disney On Ice przedstawia: magiczna zabawa! Wielkie święto na lodzie już wkrótce w Polsce! 6 przedstawień w Ergo Arenie!

W nowym widowisku Disney On Ice przedstawia: Magiczna zabawa! pokazujemy, jak łatwo zamienić zwykły dzień w niezwykłą przygodę. Motywem przewodnim spektaklu są święta z całego świata z udziałem ponad 50 postaci rodem z klasycznych i współczesnych filmów Disneya. Poprzednie widowiska Disney On Ice, jak Disney On Ice: Księżniczki i Herosi i Disney On Ice: Disneyland® Wielka Przygoda odniosły w Polsce ogromny sukces i pozwoliły całym rodzinom wspaniale się bawić. Disney On Ice przedstawia: Magiczna zabawa! będzie można zobaczyć w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot (piątek 08.02 - niedziela 10.02.2013).

Przedstawienie pozwala widzom poznać fantastyczne okazje do zabawy z całego świata razem z ich ukochanymi postaciami Disneya: Królewski Bal Walentynkowy z księżniczkami Disneya, Wesołe Nie-Urodziny z Alicją i Szalonym Kapelusznikiem, strasznie zabawne Halloween z czarnymi charakterami z filmów Disneya i hawajskie Luau z Lilo i Stichem. Oprócz tego czekają tam zabawne niespodzianki, mistrzowska jazda na łyżwach i barwne kostiumy. "Dzięki nowoczesnej muzyce, choreografii i wykorzystaniu wideo, widowisko nabiera współczesnego wymiaru i ogromnej energii." - mówi scenarzysta Jerry Bilik.

Opierając się na własnych doświadczeniach, twórcy przedstawienia nadali mu ciepło i znaną widzom atmosferę. "Publiczność staje się częścią akcji na lodzie - chodzi po halloweenowego cukierka z Mikim i spędza Walentynki z księżniczkami Disneya" - mówi reżyserka Patty Vincent.

Miki i jego przyjaciele odwiedzają kolejne kraje i uczestniczą w tamtejszych świętach, a scenograf Robert Little dekoruje lodowisko odpowiednimi rekwizytami. "Do sceny Halloween wymyśliłem upiorną dekorację z ogromnymi pajęczynami i szczerzącymi się dyniami. Niezależnie od pory roku, wszyscy poczują się jak w Halloween" - mówi Little. Projekcje wideo autorstwa Ilji Nowodworskiego wyświetlane na wielkim ekranie podkreślają atmosferę każdego święta.

Publika może zakosztować klimatu Nowego Orleanu, w którym rozgrywa się historia Tiany podczas części poświęconej Mardi Gras, tamtejszej wielkiej ulicznej paradzie na koniec karnawału. Gdy tancerze pstrykają palcami w rytm jazzu, na filmie widać usłaną konfetti Bourbon Street, główną ulicę Nowego Orleanu. Gdy Minnie zakochuje się na walentynkowym balu, po ekranie fruwają romantyczne obłoczki. W tej części, siedem par księżniczek i książąt Disneya tańczy do współczesnych wersji klasycznych piosenek z filmów z ich udziałem, a na koniec wszystkie pojawiają się na tafli w rytm piosenki "Skąd wiedzieć mam" z filmu "Zaczarowana".

Na Wesołych Nie-Urodzinach postaci wykonują szaleńczy taniec na łyżwach wokół cylindra Szalonego Kapelusznika. Z kolei w numerze z "Ucznia czarnoksiężnika" oświetleniowiec Alex Reardon wykorzystuje oświetlenie UV i wideo do stworzenia aż trzydziestu tańczących na lodzie zaczarowanych mioteł.

Stroje autorstwa kostiumografki Vanessy Leuck kolorem podkreślają charakter każdego wydarzenia. Leuck zaprojektowała całą gamę kostiumów: od jedwabnych kimon w pastelowe, kwieciste wzory na japońskim święcie Kwitnącej Wiśni przez jaskrawe pióropusze na brazylijskim karnawale po śnieżynki przy Bożym Narodzeniu. Choreografia Cindy Stuart dodaje energii i stylu każdemu numerowi tanecznemu. Od wirujących z ogniem tancerzy na hawajskim luau po upiorny taniec zombie w Strasznym Halloween, " -Choreografia nawiązuje do wydarzeń, które nie zawsze pojawiały się w historiach Disneya" - opowiada Stuart. "-Dlatego każdy układ jest nowy". Ze swoim współczesnym sznytem i mieszanką tańca i muzyki, Disney On Ice przedstawia: Magiczna zabawa! to całoroczna okazja do zabawy dla całej rodziny.


Zobacz naszą relację z poprzedniego widowiska w Ergo Arenie
Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    120, 95, 75, 50 zł
CENY BILETÓW
ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot: 120 zł (kategoria Platynowa), 95 zł (Złota), 75 zł (Srebrna), 50 zł (Brązowa)
Bilety do kupienia w kasie nr 3 ERGO ARENY od pon. do pt. 10.00-16.00 oraz na www.alterartshow.pl oraz w punktach sprzedaży Ticketpro.

OFERTY SPECJALNE
Pakiety rodzinne: Złoty i Srebrny – kup cztery bilety, zapłać jak za trzy. Czwarty bilet gratis!*
*Dotyczy biletów w kategoriach cenowych ZŁOTA i SREBRNA. Promocja pakietów rodzinnych nie dotyczy przedstawień: Warszawa – 18.30 – 5 lutego – premiera, Gdańsk/Sopot - 18.30 – 8 lutego – premiera. Liczba pakietów rodzinnych ograniczona.

Bilety na premierowe przedstawienie w Gdańsku/Sopocie w specjalnej promocyjnej cenie – 45 zł za bilet!*

*Dotyczy przedstawienia w piątek 8.02 - godz. 18:30 - premiera w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. Wszystkie bilety (z wyłączeniem kategorii Platynowej) w takiej samej promocyjnej cenie 45 zł

Opinie (30) 4 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jakie dwie sztuki zrealizował w Teatrze Wybrzeże Jan Klata?