stat
Impreza już się odbyła

Dialogi z przyszłością.Trendy 2020

Spotkanie Dialogi z przyszłością: Przemyśleć przyszłość. Trendy i antytrendy w designie 2020 - wykład Katarzyny AndrzejczykBriks.

Interesuje cię wzornictwo i szeroko pojęte projektowanie? Masz zajawkę na technologię? Śledzisz najnowsze tendencje i nowinki, żeby być na bieżąco? Chcesz wiedzieć, co czeka branżę projektową w 2020 roku? Koniecznie przyjdź do PPNT Gdynia na spotkanie, podczas którego Katarzyna Andrzejczyk Briks ze School of Form opowie o trendach, które rozwiną się bądź pojawią w nadchodzącym roku.

Po wykładzie rozmowę z Katarzyną Andrzejczyk -Briks poprowadzi Agnieszka Polkowska.

Trendy to nic innego niż nasza codzienność i zmaganie się z jej wyzwaniami. Ostatnie lata są czasem niepokoju i niepewności politycznej, społecznej i klimatycznej. Nowe technologie ingerują coraz mocniej w nasze życie, przekraczają granice naszego ciała, zabierają nam czas i prywatność. Tracimy zaufanie do polityków, autorytetów, firm i internetu. Nasze społeczeństwo starzeje się i mimo bogacenia się, nie jest zdrowsze, ani szczęśliwsze. Wszystko to odbija się we współczesnym designie.

Katarzyna Andrzejczyk-Briks - wykładowca historii sztuki i designu szkoły wzornictwa School of Form w Poznaniu, Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS i Collegium da Vinci. Od kilku lat analizuje trendy w designie i zmiany w stylu życia konsumentów.
Wiedzę o trendach wykorzystuje współpracując z firmami i projektantami, jako konsultant i trener creativity thinking Concordii Design w Poznaniu. Współwłaścicielka Pracowni architektonicznej Briks Architekci. Uważa, że design jest naszą wspólną sprawą, bo kształtuje świat i zmienia nasze życie.

Agnieszka Polkowska - doktor w dyscyplinie sztuk projektowych. Z wykształcenia projektantka wzornictwa, z powołania trendwatcherka i strateżka. Założycielka studio obserwacji i wdrażania trendów TRENDSPOT. Wykłada m.in. na studiach Total Design Management i współpracuje z takimi instytucjami jak: Instytut Wzornictwa Przemysłowego, PPNT Gdynia oraz Łódź Design Festival. Realizuje projekty badawcze i wdrożeniowe m.in. dla MTV, Play, born2be i marek wzorniczych oraz pracuje w charakterze konsultanta dla think tanku MARE Amsterdam i portalu trendwatching.com. Członkini rady ekspertów plebiscytu must have na ŁDF.

organizator:
PPNT Gdynia | Centrum Designu

partner:
TRENDSPO

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Najdłużej panującym dyrektorem teatru instytucjonalnego w Trójmieście jest...