stat
Impreza już się odbyła

Dar życia i moc kreacji - spotkanie z autorką

Zapraszamy na otwarte spotkanie z nauczycielką pracy ze świadomością i autorką książki "Dar życia i moc kreacji". Wewnętrzna podróż ku świadomemu poczęciu i życiu w wolności.

paź 23-25

piątek - niedziela, godz. 18:00

Dom Harcerza, Za Murami 2/10, Gdańsk
Wstęp wolny
Justyna R. Suska jest uzdrowicielką i założycielką Domu Nauczania 4 WIATRY w puszczy nadnoteckiej. Inicjowana w rdzennych polinezyjskich szkołach ezoterycznych, przez 18 lat związana była z Instytutem MA-URI i wykształciła kilkuset uczniów. Aktualnie prowadzi sesje indywidualne transformacyjnego bodyworku oraz warsztaty przebudzania świadomości wielowymiarowej poprzez ruch, dotyk, medytację dynamiczną, pracę z emocjami i uzdrawianie traumy transpokoleniowej.

Jej osobiste doświadczenie poczęcia i wieloletnia pracy z parami przygotowującym się do tego aktu, zainicjowały powstanie książki "Dar życia i moc kreacji". Wewnętrzna podróż ku świadomemu poczęciu i życiu w wolności. Książka ta i warsztaty o tym samym tytule pozwoliły sprowadzić na Ziemię już wiele dzieci.

Na spotkaniu dowiesz się:
- czym jest świadome poczęcie
- jakie wielowymiarowe energie biorą udział w akcie fizycznego poczęcia
- jak dusze wybierają sobie ród i rodziców
- jakie dzieci przybywają aktualnie na Ziemię i dlaczego
- jakie są metody wzmacniania energii kreacji przyszłych rodziców
- do nabycia będzie książka

SESJE UZDRAWIAJĄCE Z JUSTYNĄ
W dniach 21-22 września (pon, wt) będzie można umówić się na sesję indywidualną uzdrawiającej pracy z ciałem z Justyną (Transformation-focused Bodywork). Sesja taka jest unikatowym rytuałem skupiającym w sobie elementy rozgrzewającego tanecznego masażu polinezyjskiego, dotyku punktów spustowych, pracy z dźwiękiem (toning) i słowami kluczowymi. W trakcie sesji można doświadczyć głębokiej zmiany wzorców energetycznych (mentalnych, rodowych, emocjonalnych), uzdrowienia emocjonalnego i duchowego oraz uwolnienia przewlekłych napięć wpływających na gospodarkę energią witalną w ciele. Sesja odbywa się na ciele rozebranym okrytym ręcznikiem, części intymne nie są dotykane. Trwa około 2 godzin z rozmową wstępną i kosztuje 250 zł.

Osoby chętne zapraszamy do umawiania się bezpośrednio pod numerem Justyny 603 78 26 19. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
 

Informacja o biletach

Zapisy: centrum@jogapilates.pl
sms: 507 154 782 lub osobiście w recepcji Centrum

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaką funkcję pełniła Łaźnia Miejska na Dolnym Mieście w Gdańsku w okresie II wojny światowej?

 

Najczęściej czytane