• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Dance Avenue lecture czyli wykład o tańcu na przykładzie "Gwiezdnych wojen" na wesoło

teatr tańca
kasy:
58 344-05-73 w. 117
wystawia:
Klub ŻAK
czas trwania:
35 min.
10
1 ocena
Dance Avenue lecture czyli wykład o tańcu na przykładzie "Gwiezdnych wojen" na wesoło

Choreografia: Monika Grzelak, Magdalena Najdrowska, Magda Wójcik, Natalia Osińska, Kuba Kowalczyk, Dawid Kisiel, Krzysztof Płatek, Maciek Wrzaszcz, Anna Mrozińska
Scenariusz i koncepcja: Joanna Czajkowska
Wykonawcy: Monika Grzelak, Magdalena Najdrowska, Magda Wójcik, Natalia Osińska, Kuba Kowalczyk, Dawid Kisiel, Krzysztof Płatek, Maciek Wrzaszcz oraz tancerze Dance Avenue

Premiera odbyła się 15.06.2013 w Klubie Żak / 35 min.

Spektakl inspirowany formą wystąpień publicznych typu "lecture". Lecture to nic innego, jak wykład - najstarszy sposób przekazywania wiedzy osobom dorosłym. Nauczyciel opowiada, zgromadzeni słuchają. Ta najstarsza uniwersytecka forma nauczania w ostatnich latach stała się niezwykle popularna: na wykładach otwartych pojawiają się tłumy, a najlepsze nagrane i edytowane na youtube wystąpienia notują tysiące odkryć. Nic dziwnego, że można wysłuchać wykładów z psychologii, ekonomii, nauk ścisłych, stylu życia czy zdrowia. Można też wysłuchać wykładów o tańcu, a nawet zobaczyć jak taniec tworzy się na oczach widzów:

W LECTURE pojawią się tancerze z Dance Avenue, którzy mają w swoim dorobku wiele osiągnięć, przede wszystkim Monika Grzelak, wicemistrzyni Świata w mambo IDO i wielokrotna Mistrzyni Polski w salsie, autorka wielu choreografii min.in. do programu "You Can Dance" w Polsce i na Ukrainie.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery