stat
PATRONAT

"Czym skorupka za młodu" - wirtualne oprowadzanie po wystawie "Janusz Kaniewski.

Samochody, domy, statki, roboty a czasem niezwykli bohaterowie. Stworzone przy pomocy kartki i ołówka w dziecięcych zeszytach często postrzegane są jako zwykłe gryzmoły. Czy słusznie? Janusz Kaniewski jest najlepszym dowodem na to, że fascynacja z dzieciństwa ma szansę przerodzić się w życiową pasję. I właśnie tej twórczości z najmłodszych lat artysty będziemy się przyglądać 9 kwietnia o godzinie 16:00, w trakcie oprowadzania po wystawie "Janusz Kaniewski. Polskie Projekty Polscy Projektanci". Wirtualne oprowadzanie po wystawie czasowej Muzeum Miasta Gdyni odbywa się poprzez platformę ZOOM, w ramach cyklicznych działań animacyjnych "Znamy się!"

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy na stronie www.muzeumgdynia.pl. Uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje na temat dostępu najpóźniej godzinę przed wydarzeniem.

Wydarzenie odbywa się w ramach działań animacyjnych: Znamy się! - to cykl spotkań prowadzonych przez pracowników Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni. W 30 minut prezentujemy to co jest dla nas w danym momencie najważniejsze. Czasami są to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W jakim okresie obecna główna jednostka Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, czyli Ratusz Głównego Miasta, spełniał funkcję siedziby władz Gdańska?