stat
Impreza już się odbyła

Czwartkowe Live Music: Adrian Zasada

W drugi czwartek lipca zapraszamy na występ naszego Przyjaciela, sąsiada, a także znakomitego muzyka i kompozytora o różnorodnym repertuarze. Przed Państwem... Adrian Zasada!

paź 23

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 69 - 89 zł
Kup bilet

w każdą środę (do 17.11), godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Pokrótce o Adrianie:
- Łączy ze sobą takie gatunki muzyczne, jak rock, folk, rythm & blues czy jazz. Oprócz własnych kompozycji sięga po muzykę swoich idoli m.in. Raya Charlesa, Johnny'ego Casha, Jima Morrisona czy Czesława Niemena. Odniósł wiele sukcesów: m.in. występy na międzynarodowych festiwalach, nagrane płyty i liczne koncerty zagrane na scenach całego kraju i nie tylko. Do wypracowanych sukcesów należą udziały w prestiżowych festiwalach bluesowych, udane występy w popularnych klubach i stacjach telewizyjnych.

jazz - koncerty w Trójmieście


Adrian występował m.in. na:
SOUTHPORT INTERNATIONAL JAZZ FESTIVAL w Wielkiej Brytanii,
FESTIWAL ORAN MORE W GLASGOW
ŚWIATOWY FESTIWAL FOLKLORU NA AZORACH

Także mamy u nas międzynarodową gwiazdę. Takiego występu nie można przegapić. My ze swojej strony zapewniamy doskonałą atmosferę przy najlepszym rzemieślniczym piwie z 16 kranów, kuchni, która zadowoli wszelakie podniebienia oraz czymś mocniejszym dla fanów szklaneczki whisky przy zacnych rytmach

Rezerwacje na fb lub pod 536 803 889

Do zobaczenia przy barze! Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W historii Teatru Muzycznego w Gdyni "Skrzypek na dachu" zajmuje szczególne miejsce. Dwukrotnie z wielkim powodzeniem wyreżyserował go: