• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Cztery pory roku - Multivisual concert

"CZTERY PORY ROKU- multi visual concert to niepowtarzalne widowisko multimedialne łączące ponadczasową muzykę z nowoczesną, intrygującą wizualizacją w technice mappingu wyświetlaną na specjalnie przygotowanej do koncertu efektownej scenografii - rzeźbie.

Szanowni Państwo! Z uwagi na bieżącą sytuację dotyczącą COVID-19 i zmieniające się obostrzenia wyznaczamy nowy termin wydarzenia: 17.03.2022 r. Jednocześnie informujemy, że zakupione do tej pory bilety zachowują swoją ważność. Ewentualnego zwrotu można dokonać bezpośrednio w miejscu zakupu.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


W razie wątpliwości i dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: Agencja Artystyczna Pro Musica - tel. 71 337 32 08 LUB e-mail: promusica@promusica.pl

Cztery Pory Roku - Multivisual Concert

Orchestra Antonio Vivaldi

Marco Seco (dyrygent)

Marcello Miramonti (skrzypce)

Antonio Vivaldi - Quattro Stagioni

Astor Piazzolla - Las Cuatro Estaciones Porteñas

Dwie różne epoki - dwa różne miasta - dwa różne spojrzenia na otaczający nas świat! Sielskie widoki zieniających się pór roku zamknięte w cyklu Vivaldiego skontrastowane zostaną z pulsującą w rytm argentyńskiego tanga wizją kolorowego Buenos Aires według Piazzolli. W tę magiczną podróż w czasie i przestrzeni zabierze Was Orchestra Antonio Vivaldi z Mediolanu pod dyrekcją Marco Seco, znakomitego włoskiego dyrygenta urodzonego w Buenos Aires. Zarówno orkiestra, jak i solista - rewelacyjny skrzypek włoski - Marcello Miramonti, wystąpią w Polsce po raz pierwszy!

Koncert, jakiego jeszcze nie było - fascynujący, zaskakujący i zmienny - jak Cztery Pory Roku!"

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Prawa licencyjne do jakiego głośnego musicalu Amerykanie sami zaproponowali Teatrowi Muzycznemu w Gdyni?

 

Najczęściej czytane