Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów
Teatr Porywacze Ciał, Polska (Poznań)
Cykliści

"Cykliści" czyli zwariowany ślub Bractwa Cyklistów to nasza najnowsza uliczna parada "Porywaczy Ciał". Cała akcja jest oparta na barwnym korowodzie szalonych weselników - niezwykłych rowerzystów. Panna młoda zabiera ze sobą wszystkie prezenty i ucieka przed swoim wybrankiem na pokracznej hulajnodze, jest rozkapryszona i zwariowana. Jej welon unoszą w powietrze baloniki w kształcie serca. Pan młody goni ją, ale jednocześnie nie stroni od innych niewiast i wszelkiej zabawy. Ciągle wszystkich zaczepia, częstuje szampanem, tańczy i szaleje.

Człowiek - orkiestra komentuje wszystko na żywo, wciąga publiczność w akcje, stwarzając muzykę z grających elementów, które ma zamontowane na swoim rowerze, puszcza ją z taśm, organizuje imprezę, za każdym razem kiedy korowód się zatrzymuje. Szalony duchowny, mający połączenie astralne, próbujący pogodzić młodych, dolewa oliwy do ognia, zapominając w kółko, kto z kim się żeni, więc ciągle udziela ślubów przypadkowym widzom. Pochód zamyka Ciocia z Wysp Hawajskich, słoneczna, radosna, rozdająca wszystkim napotykanym uśmiechy i świeże owoce, jest jeszcze niechciany brat pana młodego, śmieciarz i nicpoń, oraz Człowiek Prosto z Plaży, chciał nad wodę, trafił na ślub...

Jest wesoło, groteskowo, absurdalnie, kolorowo i głośno - czyli wszystko co potrzebne, żeby trochę namieszać i wnieść więcej życia do ulicznej rzeczywistości. A jak ktoś nie lubi ślubów, to ryż mu w oko i zaraz polubi... Parada jest interaktywna, wciągamy do zabawy widzów. Siedmiu cyklistów jedzie sobie luźno na rowerach, robiąc przystanki i zadymę czas od czasu. Jest bardzo kolorowo, głośno z odrobiną pirotechniki i mnóstwem szaleństwa. Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda hej.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery