stat
Impreza już się odbyła

Cykl Na Ucho: słuchowisko Andy

Zapraszamy na drugie spotkanie  z cyklu "Na Ucho" pod redakcją Małgorzaty Żerwe.

29 lipca - 18 grudnia 2020, godz. 12.00

Gdańsk,
Wstęp wolny
sie 16

niedziela, godz. 12.00

Sopot,
bilety 8-20 zł
"Andy" - autor i reżyser Krzysztof Czeczot real. Andrzej Brzoska.
Zapis szaleństwa, w jakie popada tytułowy bohater, młody realizator dźwięku (w tej roli Adam Woronowicz). Pewnego dnia Andrzej staje się innym człowiekiem - nie ma już dawnego Andrzeja. Jest Andy, który nie oddziela rzeczywistości "tu i teraz" od fikcji seriali oraz słuchowisk. Autor scenariusza korzysta z rozmaitych gatunków: przypowieści filozoficznej, kryminału, powieści obyczajowej. Słuchowisko to również przewrotny hołd oddany magii dźwięku i możliwości jego zapisu. Krzysztof Czeczot wykorzystał istniejące nagranie archiwalne i połączył je z własnym scenariuszem. Za sprawą technologii Adam Woronowicz rozmawia z Romanem Wilhelmim o sprawach najistotniejszych.

Laureat Prix Europa 2013 Andrzej Brzoska, reżyser dźwięku, nauczyciel akademicki, autor publikacji dotyczących nagrań. Jego specjalnością są nagrania muzyki współczesnej oraz słuchowisk, które zdobyły wiele polskich i zagranicznych nagród, m.in. Prix Italia, Prix Ostankino, Prix Marulić, Prix Europa. Otrzymał prestiżowe wyróżnienie Fellowship Award przyznane przez Audio Engineering Society za "doskonałość w dźwięku".

 

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Co to jest antresola?