• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Cud nad Martwą Wisłą - Festiwal artystyczny dla dzieci (7 opinii)

Czy jesteście już gotowi na cały dzień wypełniony po brzegi magicznymi atrakcjami? Zapraszamy na 9. edycję festiwalu artystycznego dla dzieci Cud nad Martwą Wisłą. Tradycyjnie już, spotykamy się na podwórku CSW ŁAŹNIA 2 w Nowym Porcie, aby wspólnie przeżyć niezwykle beztroski i pełen zabawy czas. I tak jak północ jest godziną starych czarownic, tak południe należy do młodych magów, dlatego z wybiciem 12.00 wyciągamy różdżki i czarujemy!

podwórko przed CSW ŁAŹNIA 2 w Nowym Porcie, ul. Strajku Dokerów 5

Wszyscy, zarówno ci młodsi i ci nieco starsi, będą mogli stworzyć własną różdżkę i inne magiczne atrybuty, podczas warsztatów ŻYWEJ GALERII. Z kolei MAGICZNE SITO dopełni strój nawet najgroźniejszego czarownika i czarownicy. Stamtąd przeniesiemy się na POKAZ SZTUK MAGICZNYCH, a dzięki ZACZAROWANEJ FOTOKOMNACIE każdy odwiedzi najdalsze zakątki Wszechświata, bez ruszania się z miejsca. Każdego, kto będzie chciał poznać tajemnicze zakamarki Nowego Portu, zapraszamy na ZAKLĘTĄ WYPRAWĘ. Wszystkie pradawne wiedźmy i wiedźmini odnajdą siebie podczas warsztatów zielarsko-kadzidlarskich O MCHU I PAPROCI, w trakcie kiedy młodsi stworzą własne zaczarowane tomy podczas KSIĘGOZNAWSTWA. Miłośnicy eliksirów i ucztowania znajdą coś dla siebie w warsztacie SZCZYPTA MAGII, a kto nie posiada jeszcze własnego chowańca, będzie mógł go wyczarować biorąc udział w wieczornym warsztacie PRZYWOŁAJ MNIE! Nasz przesycony magią dzień zakończymy ZACZAROWANYM KINEM, które skończy się zaraz przed godziną czarownic
Przygotujcie swoje zakurzone miotły i lećcie na podwórko przy CSW ŁAŹNIA 2 w Nowym Porcie, my tam już dla was czarujemy!

Program:
12.00 17.00 ŻYWA GALERIA
magiczne warsztaty artystyczne
14.00 15.00 POKAZ SZTUK MAGICZNYCH
zobacz co potrafi potężny mag Iluzjonista Amon
14.00 18.00 ZACZAROWANA FOTOKOMNATA
zrób sobie zdjęcie w magicznych światach
15.00 19.00 MAGICZNE SITO
wyczaruj sobie koszulkę
15.00 18.00 ZAKLĘTA WYPRAWA
przemierzaj Nowy Port śladami pierwszych magów
15.00 17.00 O MCHU I PAPROCI
zakomponuj własne kadzidła prosto z lasu
16.00 17.00 POKAZ SZTUK MAGICZNYCH
zobacz co potrafi potężny mag Iluzjonista Amon
17.00 20.00 SZCZYPTA MAGII
magiczne gotowanie z Kolektywem Samo Dobro
18.00 20.00 KSIĘGOZNAWSTWO
stwórz księgę na zaklęcia
20.00 21.30 PRZYWOŁAJ MNIE
i stwórz papierowego opiekuna Twojej magii
21.30 23.00 ZACZAROWANE KINO
obejrzyj film Kuba Guzik, reż. Dennis Gansel, 1 godz. 45 min.

Patronami wydarzenia są: Miasto Gdańsk, trojmiasto.pl, Gdańsk Nasze Miasto, Czas Dzieci, Ładne Bebe.

Przeczytaj także

Opinie (7)

 • Nie polecam (3)

  Brak jakiejkolwiek organizacji. Jeden wielki chaos i balagan.

  • 1 1

  • Marudzic zawsze mozna (1)

   Było fajnie. Dzięki za fajne atrakcje i entuzjazm organizatorów.

   • 0 0

   • Rozumiem, ze Pani byla wspolorganizatorkaw innym wypadku z pewnoscia nie bronilaby Pani tej porazki organizacyjnej, a raczej jej braku.

    • 0 0

  • e tam

   mi się tam podobało

   • 0 0

 • Z magi zrobiła się makabra

  Szanowni organizatorzy sama idea nie wystarczy. Pomysł świetny ale wykonanie marne. Proszę wziąć pod uwagę planując następne pikniki ilość osób do której kierujecie zaproszenie. Nawet balonów nie starczyło dla wszystkich dzieci. Waty cukrowej również. Nie wszystko musi być za darmo. Chętnie kupiłabym dziecku watę cukrową gdybym nie musiała stawić w 2 godzinnej kolejce. Foto budka to istny koszmar. Skoro moje dziecko nie załapało się na udział w rządnej atrakcji to chciałam mu to wynagrodzić zdjęciem. Odsyłam swoje. Przy drugim podejściu było to ok. 1.5 godziny. Prośba wielką o ustalenie limitów. Kolejka nie musiałaby trwać 2 godziny gdyby pani robiła po jednym zdjęciu.

  • 1 1

 • Były spore kolejki do wszystkich atrakcji, ale może nie trzeba było robić sobie po kilka zdjęć w foto budce, może wystarczy jedno, żeby reszta mogła skorzystać? Koszulek też nikt nie kazał brać po 5, 6 sztuk dla brata, cioci, wujka i kogo tam jeszcze? Po co drugi raz pchać się na pokaz, jak już jeden się widziało? Ludzie, trochę przyzwoitości...

  • 2 0

 • Było super!

  Na Cud przychodzę z dziećmi już od paru lat i zawsze są bardzo zadowolone. Nie uważam by wykonanie było marne. Organizatorzy nie są w stanie oszacować ile ludzi przyjdzie na dane wydarzenie. Pracuję co prawda w innej branży, ale wiem, że organizowanie imprez tego typu jest bardzo trudne. Ludziom nigdy nie dogodzisz. Przypominam, że wszystkie atrakcje były darmowe. Osobom, które narzekają w komentarzach, że stały w kolejce po darmową watę cukrową czy koszulkę, polecam następnym razem udać się na płatną formę rozrywki. Wielkie brawa dla organizatorów, mam nadzieję, że za rok będzie następna edycja Cudu.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jak pierwotnie nazywało się Muzeum Historyczne Miasta Gdańska?

 

Najczęściej czytane