• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Cotton Club The Show

Już w listopadzie masz szansę poczuć smak Ameryki lat 20 - tych i 30 - tych XX wieku, gdyż Cotton Club - The Show zamieni najbardziej prestiżowe sale koncertowe Polski w legendarny klub nocny nowojorskiego Harlemu. Właśnie dzięki "Cotton Club" jazz wtargnął szturmem na arenę międzynarodową.

Relacja z imprezy

maj 21

sobota, godz. 20:30

Gdańsk,
bilety 15 zł
paź 29

sobota, godz. 18:00

bilety 139 - 179 zł
Kup bilet
Prosto z Nowego Yorku, Cotton Club - The Show, łączy na scenie stepujących tancerzy, synkopowane rytmy oraz dynamiczne melodie w jeden, emocjonujący spektakl, który przywołuje do życia czasy świetności amerykańskiego jazzu.

jazz - koncerty w Trójmieście


W spektaklu muzycznym występuje dwudziestu artystów - muzyków jazzowych, piosenkarzy i stepujących tancerzy, którzy będą interpretować takie przeboje jak "Gone Fishin", "It´s Only a Paper Moon", "Without a Song¨, "Baby it´s Cold Outside", "This is Jazz", "Somewhere Over the Rainbow", "What a Wonderful World". Zespół poprowadzi Longineu Parsons, który przez międzynarodową krytykę uznawany jest za jednego z najwybitniejszych trębaczy na świecie. Popularność przyniosła mu również interpretacja muzyki Louisa Armstronga w głośnym amerykańskim show muzycznym Satchmo. Jego muzyka wymyka się jakimkolwiek klasyfikacjom, wyśmienicie łącząc jazz, funk, blues wraz z muzyką klasyczną.

"Cotton Club" był legendarnym jazzowym klubem z początków XX wieku. Występowały tu gwiazdy muzyki oraz czołowi artyści tamtych lat, tacy jak Duke Ellington, Ella Fitzgerald, Nat King Cole, Billie Holiday czy Louis Armstrong. Klub ten zasłynął również ze swoich powiązań z przemytnikami alkoholu i gangsterami czasów prohibicji - o czym barwnie opowiedział w swoim filmie pt. "Cotton Club" Francis Ford Cappola w 1984 roku.

Teraz Cotton Club The Show daje Ci szansę, aby poczuć na własnej skórze energię i blask legendarnego nocnego klubu!

Daj się ponieść emocjom, kup swój bilet i poczuj smak Ameryki lat dwudziestych!
Cotton Club The Show, 4 grudnia 2014 roku, godz. 19.00, Polska Filharmonia Bałtycka

Bilety do nabycia w kasach Filharmonii, salonach EMPIK oraz na stronie
www.ebilet.pl/bilety.php?id=87285

Ceny biletów od 170 złotych

Organizator: Eurospectacles sarl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co to jest antresola?