• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Confusion Project - Koncert promujący płytę ''Last''

Confusion Project, czyli Michał Ciesielski (fortepian), Piotr Gierszewski (gitara basowa) i Adam Golicki (perkusja) powracają do Oliwskiego Ratusza Kultury, aby zaprezentować swój nowy album "Last". Będzie to pierwszy koncert w Gdańsku od czasu ukazania się płyty!

paź 5

czwartek, godz. 20:00

bilety 80-120 zł
Kup bilet
paź 16

poniedziałek, godz. 19:00

bilety 55 zł
Muzyka, którą zaprezentują Artyści, choć zalicza się do gatunku muzyki jazzowej, tym razem obszernie czerpie z elementów charakterystycznych dla takich stylów jak rock progresywny, drum and bass czy muzyka filmowa. Nie zabraknie też charakterystycznego dla zespołu pierwiastka ilustracyjnego.
Zespół swoją muzyką opowiada historię. Podobnie jak w przypadku poprzedniego krążka Primal, mamy tu utwory, których główną inspiracją pozostaje natura - tym razem jednak głównie niepokój o jej kondycję. Zespół sięga po poważniejszą tematykę i wyraża swój muzyczny manifest - apel, by traktować serio problemy, z którymi świat obecnie się mierzy.  Są więc na tej płycie utwory o lęku, wyparciu, melancholii, ale i nadziei i akceptacji. Już sam tytuł płyty jest przewrotny - angielskie "Last" może przecież oznaczać zarówno "Ostatnia", jak i "Trwać".

jazz - koncerty w Trójmieście


"Last" został wydany w sposób ekologiczny, opakowanie płyty zostało wykonane w całości z papieru z makulatury, a wpływy ze sprzedaży płyt są przekazywane na inicjatywy sadzenia drzew w miejscach zniszczonych działalnością człowieka. Do tej pory dzięki kupionym przez słuchaczy płytom udało się posadzić 1400 drzew na całym świecie.

Zapraszamy!
 

Opinie

Sprawdź się

Jakie wydarzenie artystyczne zainaugurowało działanie Ergo Areny na granicy Gdańska i Sopotu?