Impreza już się odbyła
PATRONAT

Co zobaczyć we Wschodniej Polsce? Pokażemy Ci Lubelskie! (1 opinia)

Kasia i Maciej Marczewscy, twórcy docierającego do miliona turystów internetowego przewodnika po Polsce www.ruszajwdroge.pl oraz Biblioteka Sopocka - Sopoteka mbp.sopot.pl zapraszają na prezentację podróżniczą o Wschodniej Polsce i najciekawszych miejscach w województwie lubelskim.
Kasia i Maciej od trzech lat spotykają się w Sopotece z miłośnikami wycieczek po Polsce i prowadzą prezentacje z pomysłami na turystyczne wyprawy. Tym razem opowiedzą o ich wyjazdach do Wschodniej Polski i podpowiedzą co warto zobaczyć w okolicach Lublina i Zamościa.

Spotkanie będzie pełne dobrych rad i wskazówek dla tych, którzy chcą ruszyć w drogę na Wschodnią Ścianę Polski. Kasia i Maciej opowiedzą m.in. o nowym szlaku turystycznym łączącym wielokulturowe pogranicze, o świetnie przygotowanych ścieżkach spacerowych po poleskich bagnach, o najciekawszych miastach, pomysłach na rowerowe wycieczki, lubelskich podziemiach i miejscach prowadzonych przez ludzi z pasją.

Zapraszamy tych, którzy szukają pomysłów na wakacyjne wycieczki. Prowadzący pokażą gdzie warto pojechać, co zobaczyć w drodze i gdzie szukać pomysłów na kolejne urlopy w Polsce.
Każdy uczestnik otrzyma, idealny na wakacje, plan na 10 sprawdzonych, jednodniowych wycieczek po województwie lubelskim.

Prezentację zakończy losowanie podróżniczych gadżetów i przewodników po Polsce. Uczestnicy będą mogli skorzystać z Klubowej Kopalni Pomysłów z darmowymi mapami i broszurami od informacji turystycznych z Pomorza i z dalszych zakątków naszego kraju.

Patroni medialni: Trojmiasto.pl oraz Radio Gdańsk.

Gdzie jeszcze można nas spotkać?
-----------------------------------
Klub Ruszaj w Drogę to cykliczne spotkania podróżnicze o Polsce w Trójmieście i okolicach. Do końca 2019 roku spotkamy się jeszcze co najmniej 4 razy:

06.11.2019 r. o 17:00 "Ruszamy w Lubelskie" w Sopoteka
07.11.2019 r. o 18:00 "Ruszamy pod ziemię" w Galeria Madison
04.12.2019 r. o 17:00 "Ruszamy w Śląskie" w Sopoteka
05.12.2019 r. o 18:00 "Małopolska Nieoczywista" w Galeria Madison

Terminy naszych spotkań znajdziesz zawsze w kalendarzu:

www.ruszajwdroge.pl/kalendarz
KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY
Fundacja Ruszaj w Drogę!
Małżeństwo pasjonatów, pozytywnie zakręcone na punkcie zwiedzania Polski. Od 10 lat aktywnie ją zwiedzają, sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju.
Pod marką "Ruszaj w Drogę!" stworzyli: Fundację promującą polską turystykę w Polsce www.fundacja.ruszajwdroge.pl, Klub - jedyny taki w Polsce cykl Prezentacji Podróżniczych o polskich regionach www.ruszajwdroge.pl/kalendarz i największy blog podróżniczy o Polsce www.ruszajwdroge.pl.
W 2016 roku ich blog dociera do miliona turystów, zostaje wpisany do TOP10 blogów podróżniczych o największym potencjale marketingowym i ogłoszony drugim największym blogiem podróżniczym w Polsce. Ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 50 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! "Debiutem Roku 2016". W 2019 roku ukazują się na rynku ich pierwsze drukowane przewodniki: "Ruszaj w drogę na Kociewie" oraz "Ruszaj w Bieszczady" - ekskluzywny przewodnik dostępny wyłącznie na spotkaniach autorskich i w sklepie autorów www.sklep.ruszajwdroge.pl
Kasia i Maciej Marczewscy chętnie dzielą się sprawdzonymi pomysłami na wycieczki: w Internecie, w audycjach radiowych i telewizyjnych oraz na odbywających się regularnie w Trójmieście i okolicach spotkaniach i prezentacjach Klubu Ruszaj w Drogę!

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Prawa licencyjne do jakiego głośnego musicalu Amerykanie sami zaproponowali Teatrowi Muzycznemu w Gdyni?