• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Co warto zobaczyć w Polsce?

Kasia i Maciej Marczewscy - autorzy największego blogu podróżniczego o Polsce www.ruszajwdroge.pl zapraszają na prezentację z pomysłami na wakacje w Polsce. Mile widziane są osoby, które podróżują po Polsce, planują odwiedzać polskie atrakcje, lub są ciekawi jak zmieniła się turystyczna mapa naszego kraju.

Na spotkaniu "Co warto zobaczyć w Polsce?" Kasia i Maciej udowodnią, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby przeżyć ciekawą przygodę. Pokażą dlaczego od 7 lat nieustanie podróżują po Polsce i jak odkrywają kolejne regiony naszego kraju.

Kasia i Maciej zmierzą się z powtarzanym przez wielu hasłem "Polska jest piękna!". Udowodnią, że poza bajecznymi pocztówkami ze wschodami słońca i skierowanymi do nielicznych muzeami, jest jeszcze mnóstwo powodów dla których warto wypoczywać i ruszyć w Polskę. Pokażą kilkadziesiąt miejsc, które sami odwiedzili i opowiedzą o nich bez dat, trudnych słów i skomplikowanych historii.

Zapraszamy Cię, jeśli potrzebujesz sprawdzonych pomysłów na wakacyjne wycieczki. Nieważne, czy jeździłeś już kiedyś po Polsce, czy nigdy nie ruszałeś/aś się poza granice Twojego miasta. Pokażemy Ci gdzie warto pojechać, co zobaczyć w drodze i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.

Prezentację zakończy losowanie podróżniczych gadżetów i przewodników po Polsce. Uczestnicy będą mogli skorzystać z Klubowej Kopalni Pomysłów z darmowymi mapami i broszurami od informacji turystycznych z Pomorza i z dalszych zakątków naszego kraju.

Patron medialni wydarzeń klubowych: Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl

Opinie

Sprawdź się

Gdańsk posiada wyjątkowe muzeum, w którym co roku organizowane są wydarzenia muzyczno-artystyczne, niespotykane w innych miastach Polski. Jakie to muzeum?