stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Co słychać? - spotkanie z pracownikiem Radmoru dla seniorów i seniorek

W każdy trzeci czwartek miesiąca spotykamy się z gdyńskimi seniorkami i seniorami w Klubie Doborowego Towarzystwa. 15 kwietnia o godzinie 11:00 będziemy mieli okazję gościć obecnego kierownika Pracowni Konstrukcji Mechanicznych Radmor. Pan Grzegorz Bojke opowie nam jakie zmiany zaszły w tej firmie na przestrzeni lat, zarówno pod względem technologicznym jak i kadrowym.

Dowiemy się również, jak aktualnie wygląda praca projektowa przy produkowanym przez nią sprzęcie. Spotkanie będzie udostępniane na kanale YouTube Muzeum Miasta Gdyni. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i jest częścią działań w ramach muzealnego Klubu Doborowego Towarzystwa.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację na stronie Muzeum. Każdy uczestnik otrzyma link do spotkania najpóźniej godzinę przed planowanym wydarzeniem. Spotkanie rozpocznie się o czasie - punktualnie o godzinie 11:00.

Zachęcamy do wcześniejszego przesyłania pytań kierowanych do obecnego kierownika Pracowni Konstrukcji Mechanicznych Radmor - Pana Grzegorza Bojke, które zadamy w trakcie spotkania. Na pytania czekamy do 10 kwietnia 2021 r.

Kontakt do koordynatorki Klubu Doborowego Towarzystwa - Małgorzaty Bujak:
telefon: 58 662 09 35 lub 58 662 09 36
mail: m.bujak@muzeumgdynia.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku ukończono i oddano do użytku budynek Teatru Muzycznego w Gdyni (przy Placu Teatralnym 1), któremu patronuje Danuta Baduszkowa?