Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Co się przyśniło Gregorowi, że zaspał?

spektakl dramatyczny
kasy:
58 351-15-12
wystawia:
Teatr Gdynia Główna
data premiery:
28 lutego 2015
Co się przyśniło Gregorowi, że zaspał?
7.8 40 ocen 1 10
Co się przyśniło Gregorowi, że zaspał?
wg Przemiany F. Kafki w reż. Ewy Ignaczak

27 lutego Teatr Gdynia Główna będzie świętował pierwszy rok obecności na kulturalnej mapie Trójmiasta. Z tej okazji chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich Widzów - tych obecnych i tych przyszłych - do świętowania naszego wspólnego sukcesu!

Rok temu, w lutym Teatr Gdynia Główna zainaugurował swoją działalność premierą spektaklu "Wielkie ciasto" wg opowiadania J.R.R. Tolkiena w reżyserii Piotra Srebrowskiego. Rok działalności uczczony zostanie nową premierą wg opowiadania "Przemiana" Franza Kafki w reżyserii Ewy Ignaczak.

"Co się przyśniło Gregorowi, że zaspał?" wprowadza widza w pełen absurdu świat snu, w którym wszystko staje się możliwe i prawdopodobne. Przestrzeń, która organizuje działanie postaci, staje się interpretacją  i strategią, tkanką emocjonalną spektaklu. Niespodziewana i nagła przemiana tytułowego Gregora w robaka, burzy utarty schemat życia rodziny Samsów, wywracając je do góry nogami i odsłaniając jego pęknięcia.

Scenariusz i reżyseria: Ewa Ignaczak

Obsada:
Łukasz Dobrowolski, Karolina Gaffke, Jacek Panek, Małgorzata Polakowska

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery