stat

Co ludzie przyniosą

Co ludzie przyniosą? Ci, którzy odpowiedzą na nasze zaproszenie i pojawią się w siedzibie Stowarzyszenia Biskupia Górka, przyjdą na pewno z maseczką, o czym przypominamy, ale i z ciekawością i nastawieniem na odkrywanie historii swojej dzielnicy oraz rozmowę z drugim człowiekiem. Zapraszamy serdecznie do Domu Sąsiedzkiego przy ul. Biskupiej 4 w ostatnie czwartki miesiąca - 27 VIII, 24 IX, 29 X, 26 XI oraz 17 XII grudnia 2020 r. , w stałych godzinach od 17 do 19.

Czy każdy przyniesie własną opowieść o dzielnicy? Bardzo byśmy chcieli móc wymienić się wspomnieniami, poznać nowe fakty, zobaczyć nieznane zdjęcia dawnej Biskupiej Górki...
Stowarzyszenie Biskupia Górka gromadzi dokumenty, fotografie, przedmioty, zapisuje opowieści związane z historią Biskupiej Górki, więc na tych spotkaniach będzie można zobaczyć część tych zbiorów i porozmawiać na ich temat.


Spotkania są częścią projektu "Archiwum Społeczne Biskupiej Górki" dofinansowanego ze środków Miasta Gdańska.
paź 26

poniedziałek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lis 26

czwartek, godz. 17:00 - 19:00

Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwotna nazwa dzisiejszego Teatru Miejskiego w Gdyni to...?

 

Najczęściej czytane