Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Circus

teatr uliczny
czas trwania:
1 godz.
Circus
6.7 6 ocen 1 10
circoPitanga, Szwajcaria
Circus ("Cyrk")

"Cyrk". Witamy w fantastycznym i chaotycznym świecie małego niezależnego cyrku z lat 20. XX wieku! "Cyrk" to przedstawienie pełne akrobacji, magii, paciorków i piór, jak również nieoczekiwanych napięć i pojednań. Jest to zabawna historia o cyrku, ale przede wszystkim ironiczne spojrzenie na ludzkie relacje, przyjaźń, pracę i miłość.

"Cyrk" to czarno-biały niemy film, staroświecka i urzekająca historia przedstawiana w powietrzu, surrealistyczna podróż pełna ucieczek, płatków, akrobacji i niespodzianek.

Loïse Haenni i Oren Schreiber, założyciele teatru, spotkali się w krajowej szkole cyrkowej w Rio de Janeiro w 2008 roku, podczas warsztatów akrobacji na wysokościach. Po odwiedzeniu innych szkół cyrkowych w Bahia postanowili pojechać do Buenos Aires i przygotować pierwszy spektakl "R?ves d'été" ("Summer Dreams") i wystawić go w Europie następnego lata.

Kochający akrobacje Loïse i Oren szybko odczuli potrzebę przesunięcia granic aerodynamiki. Mieszkali i brali lekcje w takich miastach, jak Barcelona, Turyn, Moskwa i Bruksela. Uczyli też akrobacji w małych miastach, gdzie uczą mistrzowie akrobacji. Wciąż trenują i regularnie uczęszczają na kursy prowadzone przez profesorów narodowych szkół cyrkowych.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery