stat
Impreza już się odbyła

Circus Synth Mania

Syntezatory, aparaty perkusyjne, procesory efektów i... człowiek, a właściwie jego miłość do tych urządzeń w niedługim czasie szczelnie wypełni mury naszej unikalnej, cyrkowej miejscówki. Zapraszamy na warsztaty do Carnivale.

lis 6

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 100 - 120 zł
Kup bilet
Pomysł nie jest nowatorski natomiast jesteśmy bardzo ciekawi, my maniacy, na ile spodoba się słuchaczom, którzy będą jednocześnie uczestnikami niebalnych, maniakalnych, syntezatorowych sesji w Gdyni.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Program i generalna konwencja są zupełnie otwarte i będą zależeć w głównej mierze od Was.
Nasz kolega THE FATTY KITTY, podczas pierwszych sesji, udostępni kilka urządzeń by dać upust muzycznym emocjom i fantazjom każdemu kto zawita do naszego cyrku, wyjaśni zasady działania oraz programowania własnych barw i sekwencji. 

Chętnie podzieli się tajnikami swoich metod produkowania muzyki, pokaże sztuczki, innymi słowy odda całego siebie włączając pasję, miłość do muzyki i dotychczas nabytą wiedzę.

Cykl będzie dedykowany wszystkim, również maniakom posiadających jakieś urządzenia, chcących podzielić się swoimi "wykręconymi", oryginalnymi barwami. Głęboko zachęcać będziemy by zabrać ze sobą swoje instrumenty.

Chcielibyśmy i tego sobie życzymy, by Gdynia i Carnivale stały się miejscem cyrkowych kolaboracji, bowiem muzyczne przyjaźnie okazują się być najtrwalsze.
Zostań CIRCUS SYNTH MANIAKIEM.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Która spośród oper, prezentowanych w ostatnich latach w Gdańsku, pokazana została premierowo w 1950 roku i jest uważana za początek działalności Opery Bałtyckiej?