• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Ciało/Body wystawa Moniki Rucińskiej

Serdecznie zapraszamy do Dwóch Zmian na wystawę fotografii Moniki Rucińskiej: CIAŁO / BODY. Wydarzenie nie bez powodu zaplanowane zostało w Dniu Ziemi...

2 lipca - 5 sierpnia 2022, godz. 13:00 - 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Tak sama autorka pisze o projekcie:
"W sierpniu 2021 rozpoczęłam projekt fotograficzny "CIAŁO". Pomysł polegał na ukazaniu ciała jako jedności z naturą. Ciała takiego jakim jest, bez żadnych wykluczeń. Nagie ciało to też natura. Z ziemi jesteśmy i w ziemię się zamienimy. Wszystko to co nas otacza - to my. Zdjęcia wykonywałam podczas każdej z czterech pór roku. Zapozowało mi wiele cudownych kobiet. Większość osób była dla siebie nieznajoma, pierwszy raz przed aparatem i pierwszy raz ukazywały swoją nagość. Pomimo to, zaufały one mi oraz sobie nawzajem i powstało z tego coś niesamowitego. Oprócz niesamowitych kadrów, powstała silna więź między nami. Energia podczas spotkania była nie do opisania. Każda czuła się ważna i każda czuła się piękna."

MONIKA RUCIŃSKA - www.facebook.com/widzenievision
www.instagram.com/widzenie_

Miło nam poinformować, że fundacja i galeria LEMON JUICE objęła patronat nad wystawą niezwykle utalentowanej i kreatywnej artystki fotografki młodego pokolenia MONIKI RUCIŃSKIEJ.

Kobieta to jedna z najbardziej potężnych, zmysłowych i najstarszych inspiracji w sztuce. Właściwie wszystko w kobiecie było i jest natchnieniem artystów. Jej delikatność, piękno, subtelność, zalotność, seksowność, zmienność, inteligencja i jedyna w swoim rodzaju siła. Ten niezwykły kobiecy świat i jego cielesność pokazany jako spójna całość z matką naturą i w harmonii z jej cyklicznością oraz rytmami biologicznymi odsłania prawdę o pięknie i różnorodności kobiecego ciała i uczy nas akceptacji i miłości do Siebie samych. Piękno jest w każdej z Nas. Wszystkie jesteśmy perfekcyjne takie jakie jesteśmy tu i teraz ponieważ jesteśmy częścią natury, a w niej wszystko jest harmonią.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku gdańska publiczność miała okazję po raz pierwszy obejrzeć film "Blaszany Bębenek"?