• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Chodźcie na plac Kaszubski!

Gdynia Rodzinna po raz kolejny zaprasza na letnie, popołudniowe spotkania na placu Kaszubskim. Cykl spotkań jest dedykowany dzieciom, młodzieży oraz całym rodzinom. Na plac Kaszubski zapraszamy gdynian, ale także turystów z całego świata.

mar 23

sobota, godz. 11:00 - 12:30

Wstęp wolny
maj 9

czwartek, godz. 17:30

Gdańsk, plac przed Basztą Łabędź
bilety 60-80 zł

Każdego tygodnia program spotkań będzie zupełnie inny, dlatego zachęcamy do odwiedzania placu Kaszubskiego. Po całodniowym plażowaniu będzie to miłe zakończenie wakacyjnego dnia.

Czekamy na Was przy fontannie na placu Kaszubskim w każdy poniedziałek i czwartek od 29 czerwca do 20 sierpnia od godziny 17.00 do 19:30. Szczegółowy harmonogram cotygodniowych spotkań na stronie gdyniarodzinna.pl oraz na profilu Facebook.pl/GdyniaRodzinna.

W tym roku bawimy się w klimacie popularnych i znanych bajek:

27 i 30.07 - Jaś i Małgosia
O relacjach, uczuciach, najlepszych przyjaciołach jakimi są psy, zasady dobrej komunikacji z psem, co nam mówi psia mowa ciała.

03 i 06.08 - Nowe szaty króla
Jak nosiły się damy i kawalerowie w różnych epokach?, jakie fryzury czesały, jakie nakrycia głowy dobierano do kreacji? Spróbujemy wybrać strój takich dam i/lub panów a potem przekonać się, czy elegantki i eleganci sprzed wieków mogliby się zaprezentować w tych kreacjach dzisiaj oraz temat eko - jak przerobić starą rzecz, aby posłużyła nam na nowo?

10 i 13.08 - Smerfy nad morzem
Jak bezpiecznie zachowywać się nad woda, kurs pierwszej pomocy, zabawy plażowe.

17 i 20.08 - Pan kotek był chory
Jak funkcjonuje ludzki organizm, jak dbać o zdrowie, ćwiczenia i atrakcje do wykonania przez cały rok.

Wszystkie animacje będą przeprowadzone zgodnie z wytycznymi Ministerstwa w związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym. Będą Państwo zachęcani do zabaw w bezpiecznym dystansie, w rodzinnym gronie a jednocześnie z ogromną dawką pozytywnej energii.

Chodźcie na plac Kaszubski! Będzie fantastycznie!

Opinie

Sprawdź się

Popularna aktorka Katarzyna Figura związana jest z:

 

Najczęściej czytane