stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Camera obscura dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu

Cykl spotkań skierowanych do osób z niepełnosprawnościami wzroku i słuchu. Na cykl składać się będą spotkania, warsztaty, oprowadzania oraz gra miejska, a nadrzędnym celem wszystkich działań będzie eksploracja miasta z nieoczywistej perspektywy.

sie 5

środa, godz. 13:00

Gdańsk, Sopot,
Wstęp wolny
sie 18

wtorek, godz. 13:00 - 15:00

Gdynia,
bilety 80 zł
Obraz miasta. Miasto w obrazie to cykliczne spotkania z fotografią otworkową. Camera obscura jest najstarszym narzędziem fotograficznym - pozwalającym uzyskać nieoczekiwane i zaskakujące efekty obrazowe. Podczas spotkań ulotne, niepowtarzalne momenty miejskiej rzeczywistości będziemy utrwalać właśnie za pomocą tego narzędzia. Gdy pamięć ludzka zawodzi, ślady miasta trwają dalej, zarówno w materialnych znakach: budynkach, układzie ulic, urbanistyce, placach; jak i w tym, co nieuchwytne: w zapachu, dźwięku czy smaku. Podczas warsztatów fotograficznych wspólnie poszukamy śladów miejskiego krajobrazu. Powstałe w trakcie miejskiej wędrówki fotografie staną się podstawą do dalszej twórczej pracy.

Informacja o biletach

Zapisy na warsztaty: i.meronk@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Najlepszy film Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni otrzymuje: