Spektakl

Calineczka, rewia na lodzie

Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów
miejsce:

Hala OLIVIA

adres:
Gdańsk, al. Grunwaldzka 470
kasy:
58 552-20-91 do 94
czas trwania:
1 godz. 30 min. (bez przerw)
ocena:

oceń na 1 oceń na 2 oceń na 3 oceń na 4 oceń na 5

4.2 / 5 (13 głosów)

Calineczka
na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena

Mamy zaszczyt zaprosić do udziału w organizowanym przez Agencję "Magart" premierowym przedstawieniu znanej z występów na całym świecie MOSKIEWSKIEJ REWII NA LODZIE, która zaprezentuje fantastyczne baśniowe widowisko dla dzieci oparte na znanej baśni Hansa Christiana Andersena "Calineczka".

Zespół Rewii był jedną z głównych atrakcji na Międzynarodowym Festiwalu Kultury Paryż 2002, 2005, 2007, 2008. Widowisko wyreżyserowane przez znakomitą mistrzynię jazdy figurowej na lodzie OLGĘ KONDRASZOWĄ oparte jest na jednej z najsłynniejszych i najpopularniejszych baśni dla dzieci. Jest to premiera tego spektaklu w Gdańsku, a na uwagę w nim zasługują: doskonała i oryginalna warstwa muzyczna, opracowana przez Olgę Kondraszową choreografia pełna popisów indywidualnych zawierających trudne elementy jazdy figurowej na lodzie, bogata warstwa scenograficzna, a zwłaszcza wspaniałe kostiumy, dekoracje, światła oraz efekty pirotechniczne.

Opinie (21)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Która spośród oper, prezentowanych w ostatnich latach w Gdańsku, pokazana została premierowo w 1950 roku i jest uważana za początek działalności Opery Bałtyckiej?