• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

California Duet

Zapoznaj się z niesamowitym akustycznym duetem muzyków Alexanderem i Anastasią, pochodzącymi z Białorusi, którzy dzielą się swoją pasją muzyczną od ponad 10 lat!

Anastasia to absolwentka Grodzieńskiej Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej, a także laureatka Grand Prix telewizyjnego projektu wokalnego Znaj Nashich (Białoruś, Grodno). Jej głos i talenty wokalne zaskarbiły uznanie zarówno na krajowej, jak i międzynarodowej scenie. Była uczestniczką projektu telewizyjnego DSDS Deutschland Sucht den Superstar w Niemczech, co dowodzi jej wszechstronności i zdolności do poruszania różnych stylów muzycznych.

jazz - koncerty w Trójmieście


Aleksander z kolei to były członek popularnej białoruskiej grupy Bez Bileta oraz DOMINO. Jako frontman i założyciel grupy WOLKI, zdobył serca publiczności swoim charyzmatycznym występem i doskonałym opanowaniem sceny.

Ten niezwykły duet w swojej twórczości prezentuje szeroki zakres stylów muzycznych, obejmując akustyczne brzmienia, elektroniczne lounge, blues i jazz, oraz wiele innych. Ich koncerty są pełne pasji, emocji i autentycznego wykonania, co przyciąga uwagę słuchaczy.

Sprawdźcie ich twórczość:
https://www.facebook.com/californiaduet

Przeczytaj także

Opinie

Sprawdź się

Który pisarz urodzony w Gdańsku jest autorem tzw. Trylogii Gdańska, czyli powieści: "Blaszany bębenek", "Kot i mysz" oraz "Psie lata"?

 

Najczęściej czytane