stat
Impreza już się odbyła

Burleska

Błysk tysięcy kryształków... Szelest pierzastego boa... Delikatny dotyk wachlarzy ze strusia... A to wszystko i znacznie więcej w 107! Po raz pierwszy Madame de Minou - Burlesque Artist wystąpi na podziemnej scenie.

cze 8-9

poniedziałek - wtorek, godz. 11:15

bilety 19 zł
Bilety wyprzedane
sty'21 23-24

sobota - niedziela, godz. 12:00, 16:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 65 - 135 zł
Zabierz faceta na nietuzinkową randkę, dzieciaki podrzuć babci, zwołaj kolegów lub zorganizuj damski wieczór z burleską!

Bez obaw, burleska to nie striptiz. Burleska to istota kobiecości, celebracja wystawnego szyku i luksusowego wyrafinowania w stylu retro. Burleska jest rozrywką dla kobiet i mężczyzn, dla par, grup i dla singli, dla młodych i starych. Tego wieczoru Madame de Minou wystąpi przed Wami w trzech niesamowitych pokazach klasycznej burleski docenianych na wielu europejskich scenach, w tym w pokazie, który wygrał festiwal w Barcelonie.

Madame de Minou - Burlesque Artist - jedna z czołowych performerek polskiej burleski. Zdobywczyni korony podczas Festiwalu Burleski w Barcelonie 2019, producentka największej imprezy burleskowej w kraju. Jej pokazy cechuje nienaganna jakość wykonania, poczucie humoru i zręczne igranie z publicznością. W szalenie zmysłowy sposób łączy w swoich pokazach zadziorną nonszalancję, kabaretowy sznyt i kobiecą zmysłowość. Bez grama wulgarności eksponuje piękno kobiecego ciała na najbardziej wymagających scenach w kraju.

Bilety do kupienia w wiadomości prywatnej do Madame de Minou - Burlesque Artist.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Pierwszym teatrem powojennym w Trójmieście jest...?