stat
Wydarzenie już się odbyło

Buddyzm Diamentowej Drogi - wykłady Karola Ślęczka

Z radością zapraszamy do Gdyni na dwa dni z Karolem Ślęczkiem - nauczycielem buddyzmu z Krakowa. Odbędą się dwa wykłady oraz wspólne sesje medytacyjne. W trakcie każdego wykładu będzie czas na zadanie pytań. Na zakończenie wykładu będzie można uczestniczyć w krótkiej, buddyjskiej medytacji.

Buddyzm dla początkujących

w każdy poniedziałek (do 01.07), godz. 19:00

Wstęp wolny
bilety 30 zł
Kup bilet
Do Gdyni Karol Ślęczek przyjedzie już po raz drugi.

Program

Poniedziałek 25.02
19:00 wykład "Używanie metod buddyzmu Diamentowej Drogi do usuwania szkodliwych emocji i przeszkód pojawiających się na ścieżce"
kolacja po wykładzie

Wtorek 26.02
19:00 wykład "Oświecona postawa"
kolacja po wykładzie


Karol Ślęczek
(ur.1956 r.) Absolwent Wydziału Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest uczniem Lamy Ole Nydahla. Z buddyzmem Diamentowej Drogi związany od 1978 roku. Jeden z założycieli oraz wieloletni przewodniczący ośrodka w Krakowie, były wieloletni  przewodniczący Związku Buddyjskiego w Polsce oraz członek Rady  Nadzorczej Związku Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu w Polsce. Od 1988 roku wykłada filozofię buddyjską na uniwersytetach w Europie, obu Amerykach i Australii. Wielokrotnie podróżował z Lamą Ole po całym świecie. Mieszka w Krakowie.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jaką nazwę nosił festiwal, który później został przekształcony w odbywający się do dziś Festiwal Polskich Filmów Fabularnych?