stat
Impreza już się odbyła

Bożonarodzeniowy Salonik Nowej Sztuki

Jeżeli Wasz list do Świętego Mikołaja wciąż jest pusty, nie macie pomysłu na prezent dla siebie i bliskich, a jednocześnie marzycie o podarunku oryginalnym i niebanalnym, Dom Aukcyjny Art in House przychodzi z pomocą. Już 11 i 12 grudnia 2021 roku zapraszamy Was do odwiedzenia Bożonarodzeniowego Salonu Nowej Sztuki w Sopocie urokliwy Dworek Sierakowskich wypełni się setkami dzieł sztuki, które szukają nowego domu na święta. Ceny prac zaczynają się od stu złotych i kończą na trzech tysiącach a radość z tak niezwykłego prezentu będzie bezcenna!

sty 29

sobota, godz. 11:00 - 14:00

Wstęp wolny

10 - 31 stycznia 2022, godz. 11:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Dworek Sierakowskich w Sopocie (ul. J. Czyżewskiego 12) to nasz stały wakacyjny przystanek w czasie letnich aukcji; w tym roku powracamy do niego w zimowych okolicznościach, aby spotkać się z Wami na Bożonarodzeniowym Salonie Nowej Sztuki.

W weekend 11 i 12 grudnia (sobota 10.00-18.00, niedziela 10.00-16.00) zobaczycie kilkaset prac zróżnicowanych pod względem kolorystyki, techniki, stylu i tematu pojawią się obrazy, grafiki, rysunki oraz rzemiosło artystyczne. Salon będzie okazją do nabycia dzieł takich artystów jak Wojciech Brewka, Rafał Olbiński, Joanna Sarapata, Jarosław Luteracki, Jan Dubrowin czy Cyprian Nocoń.

Współorganizatorem wydarzenia jest Towarzystwo Przyjaciół Sopotu.

Prace prezentowane w czasie Bożonarodzeniowego Salonu Nowej Sztuki w Sopocie będzie można również nabyć na stronie internetowej Art in House oraz za pośrednictwem portalu Onebid.pl.

Do zobaczenia!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Twórcą gdańskiego muralu z podobizną Zbigniewa Wodeckiego jest: