• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Boto Jam: Franciszek Pospieszalski Trio
PATRONAT

Boto Jam: Michał Gos & Goście

BOTO JAMs to cotygodniowe czwartkowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny jazzowej. Każda odsłona to inny gospodarz, który wraz z zaproszonymi przez siebie muzykami przenosi nas w świat jazzowej improwizacji.

gru 8

czwartek, godz. 20:00

Sopot,
bilety 25 zł
Kup bilet
Po pierwszym set-cie zawsze jest okazja by do naszego jam session dołączyli chętni muzycy z widowni. W tym tygodniu gospodarzem będzie perkusista Michał Gos, który zaprosił do wspólnego muzykowania Jacka Stromskiego i Pawła Nowickiego.

jazz - koncerty w Trójmieście


Jacek Stromski - instr. perkusyjne
Paweł Nowicki - instr. perkusyjne
Michał Gos - instr. perkusyjne

Michał Gos prezentuje własny i bardzo wszechstronny styl gry na perkusji. W roku 2004 prezentował się w autorskim projekcie na festiwalu Warszawska Jesień.
Ma na swoim koncie współprace z takimi muzykami jak: Tomasz Gwinciński, Andrzej Izdebski, Peter Kowald, Assiff Tsahar, Jacek Majewski, Zdzisław Piernik, Piotr Pawlak, Mikołaj Trzaska, Ryszard Tymon Tymański, Olgierd Walicki i inni oraz koncerty na wielu liczących się imprezach w kraju (także na festiwalach, m.in. Warszawska Jesień, Malta w Poznaniu, Yass-no i Feta w Gdańsku, Gdynia Summer Jazz Days, Warsaw Summer Jazz Days, Przystanek Woodstock) i zagranicą (Jena Jazz Thuringen, Festiwal im. Sergieja Kuriohina w Moskwie, SKIP wPetersburgu, Art Genda w Sztokholmie).

Opinie

Sprawdź się

Ile rejsów odbył w swojej "karierze" parowiec Sołdek?

 

Najczęściej czytane