stat
Impreza już się odbyła

Blisko Miło Wspólnie/ świąteczne warsztaty z magicznej wsi (online)

Wszyscy tęsknimy za czasem, kiedy siadaliśmy wspólnie przy muzealnych stołach, by przygotowywać świąteczne dekoracje. Tęsknimy za zapachem robionych świec czy świątecznych wianków. Tęskno nam za Wami. Znaleźliśmy sposób na wspólne przeżywanie tego świątecznego czasu. Spotkajmy się wszyscy 06 grudnia o 16:00, bezpiecznie, online. Tym razem Gosia, Olga, Patrycja oraz Tomek z Ośrodka Edukacji, zabiorą Was do magicznego, wiejskiego domu.

sty 24

niedziela, godz. 12:00 - 14:00

Gdańsk,
bilety 59  zł
lut 19

piątek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 91 zł
Dom otoczony jest polami, na których spotykamy jedynie drzewa i rozpostarte łąki.
I właśnie tam chcemy Was zaprosić do niezwykłego, magicznego domu otoczonego przyrodą i naturą, pachnącą świątecznym klimatem. Postaramy się wspólnie przygotować na święta. Pokażemy Wam, jak w prosty sposób zaczarować domowe wnętrza szczyptą świątecznej magii. Postaramy się wspólnie ozdobić Wasze domy zapachami i kolorami.

Olga pokaże jak stworzyć kreatywne ozdoby choinkowe, wykorzystując jedynie materiały dostępne w każdym domu. Patrycja zaprosi Was do kuchni, gdzie przygotuje wigilijny quiche z kapustą, grzybami i suszonymi śliwkami a także aromatyczną korzenną tartę Tatin oraz rozgrzewający, świąteczny napitek z pomarańczami. Gosia nam to wszystko pięknie zapakuje, czyli zainspiruje Was do tworzenia kreatywnych i ekologicznych papierów prezentowych. Tomek natomiast zaczaruje drzwi do magicznego domu świątecznymi wieńcami, które będziecie mogli z łatwością przygotować z nami na żywo.
Bądźcie z nami 6 grudnia na muzealnym facebooku o 16:00. My nie możemy już się doczekać tak magicznego czasu blisko siebie, w miłej atmosferze, no i wspólnie z Wami.!

Wydarzenie będzie transmitowane na Facebooku oraz Youtube Muzeum Miasta Gdyni. Streaming i warsztaty on-line całkowicie bezpłatne.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który znany polski pisarz zamieszkał niedawno w Brzeźnie?

 

Najczęściej czytane