• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bjorn i niedźwiedź - baśń norweska / Warsztaty z baśnią

Podczas ostatniego w tym roku spotkania z baśnią wybierzemy się do Norwegii, a wszystko za sprawą baśni Bjorn i niedźwiedź. Warsztaty z baśnią Agaty Półtorak to spotkanie składające się z dwóch części: pierwsza z nich polega na spektaklu w konwencji japońskiego teatru ilustracji. Druga część to warsztaty rękodzielnicze, w czasie których uczestnicy samodzielnie sporządzają dzieła inspirowane treścią baśni. Tym razem po opowieści wykonamy zabawne niedźwiedzie polarne w zimowych czapkach.

sie 12

poniedziałek, godz. 14:30

Gdańsk,
Wstęp wolny

Warsztaty poprowadzi Agata Półtorak
z wykształcenia jest nauczycielem nauczania początkowego. Od 2003 roku zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci, podręczników i materiałów edukacyjnych. W dorobku ma również książki autorskie. Współpracuje z wydawnictwami: Harmonia, Marpress, Operon, BEA, Zielona Sowa, Literatura i GWP. Prowadzi zajęcia plastyczne dla przedszkolaków, a w wolnych chwilach tworzy drobne rękodzieło, głównie obrazy z tkanin i zabawki szyte ręcznie. W ramach współpracy z bibliotekami prowadzi warsztaty literacko-plastyczne.

Przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).
Więcej na: https://gak.gda.pl/bjorn-i-niedzwiedz
____
Захід безкоштовний, вхід вільний.

Майстер-клас проводитиме Агата Полторак -за освітою вихователька дітей раннього віку. З 2003 року ілюструє дитячі книжки, підручники та навчальні матеріали. Також є авторкою книжок. Співпрацює з видавництвами: Harmonia, Marpress, Operon, BEA, Zielona Sowa, Literatura i GWP. Проводить заняття з малювання для дошкільнят, а у вільний час створює невеликі вироби, переважно картини з тканин та шиє іграшки. У рамках співпраці з бібліотеками проводить літературні та мистецькі майстер-класи.
За підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Opinie

Sprawdź się

Na początku lat 20. XX wieku do Orłowa przybył na wakacje znany Polski pisarz. Był nim: