stat
Impreza już się odbyła

Biblioteka na plaży

  • 1 lipca - 31 sierpnia 2016
  • Jelitkowo, Brzeźno,Stogi, Sobieszewo, Orle
  • wstęp wolny

O tym, że wszędzie warto czytać przypominać nie trzeba, ale o tym, że znajdziecie książki na plaży już tak! Sprawdźcie lokalizacje bibliotek na gdańskich plażach!


Wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Gdańsku przygotowaliśmy na gdańskich kąpieliskach specjalne biblioteczki, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór książek na plażowych regałach będzie spory: od literatury pięknej, poprzez powieści obyczajowe, romansowe, wciągające thrillery, po książki fantasy i science fiction. Nie tylko dorośli będą mogli plażować z książką - na dzieci i młodzież także będzie czekał świetny katalog tytułów.

"Biblioteka na plaży" ma zachęcać do spędzania czasu z lekturą i częstszego sięgania po książki. Zasada projektu jest dosyć prosta - wystarczy wybrać interesujący tytuł, oddać się lekturze, a następnie zwrócić książkę na regał, aby mogły skorzystać z niej inne osoby. Można także podzielić się własną książką i udostępnić ją w "Bibliotece na plaży".

Przygotowane dla turystów i mieszkańców naszego miasta książki zostały oznakowane logo akcji, podobnie jak punkty, w których można je wypożyczać. Książki będą dostarczane przez cały czas trwania akcji - od 1 lipca do końca sierpnia.
Lokalizacje:

Jelitkowo, wejście nr 72 - Bar plażowy

Jelitkowo, wejście nr 65 - Tawerna Klipper

Jelitkowo, wejście nr 63 - Bar plażowy

Molo Brzeźno, wejście nr 52 - Bar plażowy

Molo Brzeźno, wejście nr 50 - Bar plażowy

Dom Zdrojowy Brzeźno, wejście nr 41 - Tawerna Dom Zdrojowy

Stogi, wejście nr 26 - Obiekt Służb Ratowniczych

Sobieszewo, wejście nr 16 - Obiekt Służb Ratowniczych

Orle, wejście nr 11 - Obiekt Służb Ratowniczych

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

W którym roku w Gdańsku powstał Dyskusyjny Klub Filmowy Studentów i Młodej Inteligencji?