• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bestiariusz Brzeźnieński

Byliście kiedyś po zmroku w Parku Brzeźnieńskim im. J. J. Haffnera? Albo widzieliście na plaży ten dziwny układ fal, z których o zachodzie słońca wyłaniał się kształt nie zindentyfikowanego stwora? Może bardziej wprost: czy w Brzeźnie straszy?

Warsztaty pod nazwą Bestiariusz Brzeźnieński to oferta wielopokoleniowa kierowana do dzieci i ich bliskich dorosłych. 26 listopada 2022 w ramach odwiedzin w Projektorni GAK będziecie mogli stworzyć kukły potworów. Zaczniemy od pomysłu, opisu bestii, potem przejdziemy do projektu: rysunku (szkicu) i w miarę pracy stworzymy materiałową kukłę 3D wypełnioną ścinkami (eko!). Całość warsztatów zakończy wystawa na której zaprezentujemy wszystkie prace.

Prowadzi: Potworka Marianna Serocka, artystka wizualna i rysowniczka.

To warsztaty międzypokoleniowe, pracujemy w zespołach. Najchętniej przyjmujemy całe zespoły chcące pracować nad jednym potworem i te osoby będą miały pierwszeństwo w zapisach. Jest możliwość stworzenia zespołów składających się z samych dzieci, ale przy założeniu, że w przypadku dzieci powyżej 5 roku życia obowiązkowa jest obecność rodziców.
Przyjmiemy maksymalnie 10 zespołów, wynikiem warsztatów będzie maksymalnie 10 potworów.

Warsztat potrwa 3 godziny: 12:00-15:00.
Warsztat jest odpłatny: 5zł bilet ulgowy, 10zł bilet normalny.

Obowiązują zapisy:
projektornia@gak.gda.pl
58 343 46 91

Opinie

Sprawdź się

Festiwal Teatru Polskiego i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" w roku 2019 odbył się po raz:

 

Najczęściej czytane