• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Baśń o Bolku i Lolku: Królowa Zima - spektakl gościnny (4 opinie)

musical teatr dla dzieci
kasy:
58 555-22-35
wystawia:
Teatr Baabus Musicalis
data premiery:
6 grudnia 2014
czas trwania:
40 min.
8.0
10 ocen
Baśń o Bolku i Lolku: Królowa Zima
Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis

Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis zaprasza na "Baśń o Bolku i Lolku: Królowa Zima" - musical na podstawie bajki muzycznej Leszeka Mecha, Władysława Nehrebeckiego z muzyką Tadeusza Kańskiego i Janusza Mentela.

"Jeden za drugiego skoczy w ogień
i po zwadzie zawsze wspólną mamy drogę..."

Zła Królowa Zima spotyka Bolka i Lolka, porywa jednego z chłopców do swego lodowego zamku. Jednak oni wychodzili nie z takich opresji. Magiczna, muzyczna opowieść przygodowa o przyjaźni, oparta na baśni H.Ch. Andersena pt.: "Królowa Śniegu" w opracowaniu Leszka Mecha i Władysława Nehrebeckiego, którą wyreżyserowała Jagoda Jagson vel Jadwiga Kościk. Dzieci tańczą i śpiewają do muzyki granej na żywo, zaaranżowanej przez Joachima Luczaka. Piękna choreografia Macieja Florka Gleby oraz bajeczna scenografia Magdy Adamowskiej tworzą piękną całość.

Reżyseria i przygotowanie wokalno-aktorskie: Jagoda Jagson (czyli Jadwiga Kościk)
Choreografia: Izabela Sokołowska Boulton
Scenografia, projekt kostiumów i wykonanie: Magda "Bąbel" Adamowska
Kostiumy: Joanna Kościk
Choreografia i ruch sceniczny: Maciej Florek Gleba
Wizualizacje: Anna Rudak
Kostiumy: Katarzyna Konieczka,Magda Bąbel Adamowska, Jagoda Jagson
Charakteryzacja: Karolina Mopii Bastrykin
Światło/Dźwięk: Mateusz Gierc

Muzyka na żywo:Kaja Morawiec, Adam Pachla, Weronika Kulpa, Anna Paluch, Sylwia Namroży, Piotr Brajewski, Ariel Suchowiecki

Obsada:

Obsada: Pola Wygonowska, Tosia Sadowska, Staś Paszkowski, Maja Paszkowska, Maja Sadowska, Matylda Krawczykowska, Marysia Gryglewska, Laura Kościk, Sofia Chystoprudov, Lena Julke, Jasmina Janińska, Helena Orlikowska, Nina Landowska, Marysia Smolińska, Bartosz Chudecki, Piotr Chmielewski, Bruno Kalkowski, Julia i Wojtek Gnaciński, Julia Banacka, Jasiu i Bronek Humięccy, Mania Godlewska, Natalia Wasilewska, Lena Bzdeń, Amelia Jachnicka, Natalia Wiercińska, Róża Miętkiewicz, Emilia Betlejewska, Samanta Obajtek, Kasia Ciapalska, Gaja Skorowska, Lena Uszakow, Marta Świątek, Luba Rondo, Tosia Dobrowodzka, Gabrysia Nawrocka, Mateusz Dzióbek, Tola Wawrzkiewicz, Szymon Danielewicz, Alicja Lewańczyk, Jaś Kalinowski, Kalina Socha, Marianna Swierawska, Tosia Skwierawska, Vanessa Hrazska, Matylda Mańska, Matylda Wilińska-Borowska, Wiktoria Peszko, Maja Józefowicz, Amos Tuchanowski-Ruszkiewicz, Zuzia Cichowska, Olena Januszewska, Michalina Mila, Matylda Biela, Ida Pawłowska, Mila Jankowska, Weronika Sząszor, Karolina Narojczyk, Amelia Pietrucha, Joanna Wichert, Szymon Klimaszewski, Julia Bereźnicka, Gosia Rutkowska, Hania Bzdeń, Ula Wiercińska, Liliana Folga

Narrator: Mirosław Baka

Przeczytaj także

Opinie (4)

 • gdzie? (1) (opinia sprzed 8 lat)

  Gdzie odbędzie się przedstawienie? Czy trzeba rezerwować miejsca?

  • 1 0

  • A może przeczytasz wszystko, a nie tylko tytuł? (opinia sprzed 7 lat)

   miejsce:
   Teatr Na Plaży
   adres:
   Sopot, al. Franciszka Mamuszki 2

   • 0 0

 • Super pomysł (1) (opinia sprzed 8 lat)

  Super pomysł i sposób na odciągnięcie dzieciarni od kompów,tabletów itp,itd
  Brawo Pani Magdo i brawo Pani Koleżanki!

  Kiedyś na moim podwórku - które teraz jest obrazem nędzy i rozpaczy.....a więc kiedyś na tym podwórku,kiedy telewizor był tylko jeden,u sąsiadów i to z kolorową nakładaną szybą!!! taki był! ,dzieciaki na podwórku grały w gumę,zbijanego czyli dwa ognie,grało się w klasy i palanta a potem zimą rodzice i starsi koledzy urządzali nam lodowisko!!! i to jakie......tylko,że jeszcze wtedy nie było liczników na wodę!
  Było bardzo wesoło,rozrywkowo i zdrowo i wszyscy sąsiedzi się znali i lubili a dzieciaki nawet jak czasami była jakaś draka to szybko zapominali i dalej działali razem.
  Brawo za pomysł,powodzenia w realizacji,wielu przedstawień i fajnej widowni!

  • 9 2

  • Super (opinia sprzed 8 lat)

   Chyba mieszkaliśmy na tym samym podwórku. :-) Pozdrawiam.

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery