• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Barwy Morza II - wystawa

Stowarzyszenie Promocji Artystów Wybrzeża ERA ART zaprasza na wystawę malarstwa " BARWY MORZA II". Będą to wybrane prace artystów biorących udział w Ogólnopolskiej Wystawie Marynistycznej BARWY MORZA która odbyła się na fregacie DAR POMORZA w dniach od 13 maja do 12 czerwca 2022r.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem dziełami sztuki prezentowanymi na Darze Pomorza postanowiliśmy zaprosić mieszkańców Gdyni i turystów do naszego lokalu artystycznego TYGIEL i ponownie pokazać te wspaniałe o tematyce morskiej prace.

W wystawie "BARWY MORZA II" bierze udział 21 profesjonalnych artystów z całej Polski:
Maria Aftanas - Jujka z Gdańska, Zofia Bartoszewicz z Gdyni, Joanna Bentkowska-Hlebowicz i Maria Bentkowska z Olsztyna, Agata Dorobek z Poznania, Wanda Frąckowska z Gdyni, Anna Greszczyńska-Nowińska z Sopotu, Joanna Jadczak-Wodzinowska z Gdyni, Aleksandra Kaźmierczak-Stępień ze Swarzewa, Paweł Kiełpiński z Poznania, Piotr Mastalerz z Łodzi, Zofia Orczyńska z Gdyni, Władysław Pitala z Gdyni, Berenika Podrucka-Taczała z Gdyni, Daria Sołtan-Krzyżynska z Gdyni, Karolina Sprung-Zalewska z Gdyni, Adam Swoboda z Gdyni, Roswita Stern z Sopotu, Czesław Tumielewicz z Gdańska, Krystyna Wantuch z Sopotu, Katarzyna Zawierucha z Krakowa.

Wystawa odbędzie się w dniach 01.07 - 30.08.2022 w lokalu artystycznym TYGIEL w Gdyni, ul. Abrahama 86, wejście od ul. Władysława IV.
Wernisaż 30.06.2022 o godz. 19.00.

Opinie

Sprawdź się

Na którym gdyńskim wzgórzu według legendy objawiał się św. Mikołaj?