• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Bartek Kieżun oraz jego świat od kuchni i do zjedzenia

Super kulinarne wydarzenie roku w Księgarni Smak Słowa! Naszym gościem będzie Bartek Kieżun! Bartek Kieżun, autor bestsellerowej serii książek podróżniczo-kulinarnych do zjedzenia, powraca do nas z nowym projektem.

W pierwszej odsłonie nowej serii autor łakomym okiem spogląda na jedno z najbardziej nieoczywistych miast słonecznej Italii Neapol. Zaprasza na spacery po placach i uliczkach snując opowieści o ciekawych ludziach, dziwacznych zwyczajach, czy niezwykłych dziełach sztuki i architektury. Ale ponieważ nie samą kulturą człowiek żyje czytelnik odnajdzie w przewodniku sprawdzone tropy kulinarne adresy restauracji, pizzerii i kawiarni, sklepów, które autor odwiedził i szczerze poleca. A do tego wszystkiego to, za co czytelnicy kochają Bartka Kieżuna niebanalne przepisy kulinarne, które pozwalają odtworzyć zapachy i smaki gorącego Neapolu we własnej kuchni.

O nowej książce, o Neapolu i o jedzeniu z naszym gościem rozmawiać będzie Anna Świtajska!

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu spotkań w Księgarni Smak Słowa w Sopocie sponsorowanych przez "Port Lotniczy Gdańsk sp. z o.o."

Zapraszamy gorąco!

Informacja o biletach

Super kulinarne wydarzenie roku w Księgarni Smak Słowa! Naszym gościem będzie Bartek Kieżun! Bartek Kieżun, autor bestsellerowej serii książek podróżniczo-kulinarnych „do zjedzenia”, powraca do nas z nowym projektem - "Neapol"!!!

Opinie

Sprawdź się

Ile rejsów odbył w swojej "karierze" parowiec Sołdek?