stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Baltic String Quartet - Chillout Classic

Chillout Classic to luksusowa, nietypowa forma słuchania muzyki klasycznej, w pozycji leżącej, przy zgaszonym świetle. Wpisuje się w slow life.

Baltic String Quartet gra tego typu koncerty już od sześciu lat i zaprasza teraz do nowego miejsca - Ratusza Oliwskiego. Wnętrze koncertu będzie specjalnie przygotowane. Widownia będzie się mieściła wokół kwartetu smyczkowego, będzie zaciemniona kotarami a światło będzie zgaszone. Do Państwa dyspozycji będą tylko...miejsca leżące, na podłodze. Proszę nie zapomnieć o karimatach i poduszkach.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Podczas koncertu kwartet smyczkowy  gra tylko spokojne i nastrojowe utwory. W repertuarze kwartetu znajdują się  zarówno kompozycje klasyczne m.in. J.S.Bacha, W.A.Mozarta, F.Chopina jak i  standardy jazzowe czy piosenki ze starych filmów jak Śniadanie u Tiffanego czy Casablanca. 

Chillout Classic to około godzina muzyki bez przerw i braw. Możesz wyprostować kości, zdjąć buty, zamknąć oczy i zapomnieć o troskach.

Chillout to gatunek muzyczny, który łączy wiele spokojnych stylów głównie muzyki elektronicznej, wolniejszy house, niektóre formy muzyki ambient, jazz, trip-hop, downtempo czy instrumentalny hip-hop. Baltic String Quartet rozszerzył to pojęcie o instrumenty klasyczne i odpowiednio dobrany repertuar. 

UWAGA! Prosimy zabrać ze sobą własne karimaty i/lub poduszki

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jedna z najbardziej unikalnych w Polsce kolekcji zbiorów archeologicznych, pochodząca z Afryki, zawiera...?